Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ, МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В АУДИТІ (на прикладі підприємств пивоварної промисловості України)

АНАЛІТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ, МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В АУДИТІ (на прикладі підприємств пивоварної промисловості України)

Назва:
АНАЛІТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ, МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В АУДИТІ (на прикладі підприємств пивоварної промисловості України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,49 KB
Завантажень:
342
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКООПСПІЛКА
ЛЬВІВСЬКА КОМЕРЦІЙНА АКАДЕМІЯ
Бунда Ольга Миколаївна
УДК 657.6:663.4
АНАЛІТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ, МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В АУДИТІ
(на прикладі підприємств пивоварної
промисловості України)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту Львівської комерційної академії Укоопспілки.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Рудницький Василь Степанович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Лазаришина Інна Дмитрівна,
Національний університет водного
господарства та природокористування,
завідувач кафедри обліку і аудиту, м. Рівне
кандидат економічних наук, доцент
Шурпенкова Руслана Казимирівна,
Львівський банківський інститут НБУ,
кафедра обліку і аудиту, м. Львів
Провідна організація: Київський національний економічний
університет ім. Вадима Гетьмана,
кафедра аудиту, м. Київ
Захист відбудеться “16” січня 2007 року о “14” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.840.01 у Львівській комерційній ака-демії Укоопспілки за адресою: 79005, м.Львів, вул.Туган-Барановського, 10, ауд. 205.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівської комерційної академії Укоопспілки за адресою: 79005, м.Львів, вул.Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий “9” грудня 2006 року
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах успішного проведення економічних реформ в Україні відбувається динамічний розвиток аудиторської діяльності, що потребує належного організаційного і методичного забезпечення. Одним із важливих шляхів удосконалення методики аудиту є використання в процесі аудиторської перевірки аналітичних процедур та моделювання аудиторського процесу. Зазначені процедури є важливими як для зовнішнього, так і для внутрішнього аудиту.
До останнього часу проблемам аналітичних процедур, моделювання та прийняття рішень в аудиті не надавалось належної уваги. Застосування аналітичних процедур і моделювання в процесі здійснення аудиторського контролю здебільшого зводилось до їх використання тільки на завершальній стадії аудиторської перевірки і, інколи, зазначалась можливість використання аналітичних процедур на стадії планування та дослідження аудиту. Характеристика процесу прийняття рішень в аудиті лише частково розглядалась при наданні аудиторського висновку, у разі висловлення аудитором іншої думки, ніж безумовно-позитивна.
Дані питання набули актуальності у зв’язку з тим, що формування цілісної системи аудиту в Україні не завершено, і тому виникла необхідність у вдосконаленні методичних і організаційних засад аудиту в Україні.
При написанні дисертаційної роботи автор спирався на попередній досвід організації і методики аудиту, теоретичні і практичні розробки у цій галузі таких вітчизняних вчених, як: М.Т._Білуха, Ф.Ф._Бутинець, С.Ф._Голов, А.М._Герасимович, З.В._Гуцайлюк, Г.М._Давидов, Н.І._Дорош, В.М._Жук, В.П._Завгородній, С.Я._Зубілевич, Л.М._Кіндрацька, Г.Г._Кірейцев, Я.Д._Крупка, М.В._Кужельний, А.М._Кузьмінський, І.Д._Лазаришина, О.А._Петрик, М.С._Пушкар, О.Ю._Редько, В.С._Рудницький, В.Я._Савченко, Є.І._Свідерський, В.В._Сопко, Б.Ф._Усач, М.Г._Чумаченко, В.О._Шевчук та інші.
Вагомий внесок у дослідження аудиторської діяльності у зарубіжних країнах зробили такі автори, як: Р._Адамс, В.Д._Андрєєв, Р.А._Алборов, Е.А._Аренс, В.І._Видякін, В.М._Волкова, Ю.А._Данілевський, Р._Додж, Ф.Л._Дефліз, Г.Р._Дженік, Д._Кармайкл, Р.І._Криницький, Дж.К._Лоббек, Р._Монтгомері, Б.Е._Одинцов, Г.Б._Поляк, В.І._Подольський, Ж._Рішар, В.М._О`Рейлі, Дж.К._Робертсон, А.Н._Романов, А.А._Савін, Г._Саймон, В._Саутер, Я.В._Соколов, Р._Стенсфилд, В.П._Суйц, А.А._Терехов, Р._Томас, А.Д._Шеремет, М._Эддоус та інші.
Разом з тим необхідно зазначити, що питання аналітичних процедур, моделювання та прийняття рішень в аудиті підприємств пивоварної промисловості потребують детального наукового теоретичного і практичного обґрунтування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: АНАЛІТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ, МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В АУДИТІ (на прикладі підприємств пивоварної промисловості України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок