Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ЕЛЕКТРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОМИСЛОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІЦНЕННЯ АЛЮМІНІЄВИХ ПОРШНІВ

РОЗРОБКА ЕЛЕКТРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОМИСЛОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІЦНЕННЯ АЛЮМІНІЄВИХ ПОРШНІВ

Назва:
РОЗРОБКА ЕЛЕКТРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОМИСЛОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІЦНЕННЯ АЛЮМІНІЄВИХ ПОРШНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,49 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
СЄРЄНКО
Валерій Олександрович
РОЗРОБКА ЕЛЕКТРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОМИСЛОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІЦНЕННЯ АЛЮМІНІЄВИХ ПОРШНІВ
Спеціальність: 05.03.06 - Зварювання та споріднені технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Маріуполь 2001


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Приазовському державному технічному університеті
Міністерства освіти і науки України, м. Маріуполь
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Зусін Володимир Якович,
Приазовський державний технічний університет
(м. Маріуполь), професор кафедри “Металургія і
технологія зварювального виробництва”.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Размишляєв Олександр Денисович, Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь), професор кафедри “Устаткування і технологія зварювального виробництва”;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Довбіщенко Ігор Володимирович,
ІЕЗ ім. Е.О. Патона (м. Київ).
Провідна установа:
Національний технічний університет “
Київський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України (м. Київ).
Захист відбудеться “ 11 ” січня 2002 р. о 14-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.12.052.01 при Приазовському державному технічному університеті за адресою: 87500,
м. Маріуполь, вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Приазовського державного технічного університету за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Апатова, 115.
Автореферат розісланий “_10__” _грудня_______2001 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор В.О. Маслов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Надійність і економічність сучасних двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ) значною мірою визначається працездатністю поршнів. Це обумовлено високим рівнем діючих на них навантажень, особливістю взаємодії ущільнювальних кілець з канавками поршня, підвищеною температурою й агресивністю середовища.
Одним із шляхів підвищення працездатності поршневої групи ДВЗ є розробка технологічних варіантів формування зносостійких поверхонь найбільш навантажених зон поршня і вибір відповідних зміцнювальних матеріалів.
Актуальність теми.
У сучасних двигунах внутрішнього згоряння, особливо тих, що працюють в умовах форсованих режимів, найчастіше, причиною виходу з ладу алюмінієвих поршнів є формозміна кільцевих канавок, взаємодіючих з компресійними кільцями.
Техніко-економічний аналіз різних варіантів збільшення терміну служби алюмінієвих поршнів ДВЗ показує, що одним з найефективніших способів є зміцнення їх у зоні кільцевих канавок шляхом використання спеціальних вставок чи шляхом наплавлення.
Труднощі впровадження зміцнювальних технологій у масове виробництво пов'язані, в основному, з нестабільністю одержуваних результатів: розкинення твердості наплавленого металу, викришування металу з наступною мехобробкою, пористість тощо.
Очевидно, що ще на стадії розробки зміцнювальних матеріалів і технології нанесення іх на поршень необхідна комплексна методика оцінки одержуваних характеристик з метою вибору найкращих результатів.
Враховуючи на необхідність широкого впровадження зміцнювальних технологій, як в умовах великого промислового виробництва, так і малого підприємництва, розробка відповідних матеріалів, способів нанесення на поршень є в даний час актуальними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота відповідає напрямку досліджень, що проводяться кафедрою “Металургія і технологія зварювального виробництва” Приазовського державного технічного університету за темою “Розробка економно легованих матеріалів та дослідження впливу попередніх обробок на підвищення механічних властивостей” (категорія 040201 Державний. реєстр. № 0100U002578).
Мета і завдання досліджень.
Мета роботи полягала в створенні електродного матеріалу і розробці технології механізованого наплавлення, що забезпечують підвищення якості наплавленого металу і працездатність алюмінієвих поршнів двигунів внутрішнього згоряння.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА ЕЛЕКТРОДНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОМИСЛОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІЦНЕННЯ АЛЮМІНІЄВИХ ПОРШНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок