Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І МЕТОДИ ОПТИМАЛЬНОГО ПОСЛІДОВНО- ПАРАЛЕЛЬНОГО УПОРЯДКУВАННЯ РОБІТ У СИСТЕМАХ З НЕІДЕНТИЧНИМИ ОБ’ЄКТАМИ

МОДЕЛІ І МЕТОДИ ОПТИМАЛЬНОГО ПОСЛІДОВНО- ПАРАЛЕЛЬНОГО УПОРЯДКУВАННЯ РОБІТ У СИСТЕМАХ З НЕІДЕНТИЧНИМИ ОБ’ЄКТАМИ

Назва:
МОДЕЛІ І МЕТОДИ ОПТИМАЛЬНОГО ПОСЛІДОВНО- ПАРАЛЕЛЬНОГО УПОРЯДКУВАННЯ РОБІТ У СИСТЕМАХ З НЕІДЕНТИЧНИМИ ОБ’ЄКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,90 KB
Завантажень:
401
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Скакаліна Олена Вікторівна
УДК 519.12.176
МОДЕЛІ І МЕТОДИ ОПТИМАЛЬНОГО ПОСЛІДОВНО-
ПАРАЛЕЛЬНОГО УПОРЯДКУВАННЯ РОБІТ У СИСТЕМАХ
З НЕІДЕНТИЧНИМИ ОБ’ЄКТАМИ
01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Житомирському інженерно-технологічному інституті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Панішев Анатолій Васильович, Житомирський інженерно-технологічний інститут, завідувач кафедри інформатики та комп’ютерного моделювання
Офіційні опоненти:
доктор фізико-математичних наук, професор Яковлєв Сергій Всеволодович, Харківський національний університет внутрішніх справ, начальник факультету управління та інформатики, завідувач кафедри прикладної математики;
доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Ходаков Віктор Єгорович, Херсонський державний технічний університет, завідувач кафедри інформаційних технологій.
 
Провідна установа
Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України, відділ математичних методів і оптимального проектування.
Захист відбудеться “ 5 ” листопада 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 у Харківському національному університеті радіоелектроніки, за адресою 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14; т. 433-053.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки, просп. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 3.10.02 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Новітні комп’ютерні технології, широкомасштабним розповсюдженням котрих відзначене останнє десятиріччя, відкрили нові можливості в управлінні виробничими і технологічними системами. Націлені на корінне переозброєння всього виробничого комплексу, вони є важливим засобом підвищення ефективності його функціонування, що визначається головним чином ступенем використання і розповсюдженням природних і часових ресурсів.
Успішне розв’язання задач, пов’язаних з проблемою оптимального розподілу ресурсів, залежить не тільки від рівня використання сучасних технічних засобів і технологій, але й від того, якою мірою узгоджені за часом об’єкти виробництва та керуючі ними програми оперативного планування і диспетчерування.
Задачі оптимального розподілу ресурсів є узагальненнями екстремальних задач упорядкування. Проблема упорядкування по суті міститься в знаходженні такої черговості виконання операцій на кожному об’єкті технологічної або виробничої системи, котра виключає його невиправдані простої.
Моделі оптимального призначення і упорядкування носять дискретний характер і вивчаються у рамках теорії розкладів. Природа задач складання розкладів створює значні труднощі на шляху до їх розв’язання методами, які б задовольняли двом суперечливим вимогам – високій точності і високій швидкодії. Таким чином, розвиток і удосконалення методів оптимального упорядкування призваний виключити ситуацію відставання математичного забезпечення систем управління ресурсами від сучасних технічних засобів і новітніх інформаційних технологій.
Методи оптимального упорядкування мають широкий спектр застосування. Вони застосовуються при розробці гнучких автоматизованих виробництв, систем штучного інтелекту і програмних комплексів планування обчислювальних процесів. Представлені в дисертації моделі і методи здебільшого пов’язані з проблемами ефективної організації транспортного процесу.
Національна програма інформатизації відзначає особливо важливе значення інформаційного забезпечення транспортного комплексу держави, орієнтованого на удосконалення систем управління по переміщенню пасажирів і вантажів. Успішне розв’язання поставленої проблеми перш за все пов’язане з розробкою ефективних і точних алгоритмів координації і синхронізації транспортних об’єктів процесу перевезень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛІ І МЕТОДИ ОПТИМАЛЬНОГО ПОСЛІДОВНО- ПАРАЛЕЛЬНОГО УПОРЯДКУВАННЯ РОБІТ У СИСТЕМАХ З НЕІДЕНТИЧНИМИ ОБ’ЄКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок