Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> теплопередавальні характеристики теплообмінних апаратів на основі змійовикових випарних термосіфонів

теплопередавальні характеристики теплообмінних апаратів на основі змійовикових випарних термосіфонів

Назва:
теплопередавальні характеристики теплообмінних апаратів на основі змійовикових випарних термосіфонів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,40 KB
Завантажень:
384
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Первый раздел диссертации посвящен анализу существующих конструкци
й двухфазных теплопередающих устройств, процессам, происходящим в них,


Одеська Державна академія холоду
захарченко олександр федорович
УДК 621.565.83-97:53.072.8
теплопередавальні характеристики теплообмінних апаратів на основі змійовикових випарних термосіфонів
Спеціальність - 05.14.06 Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика.
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській державній академії холоду Міністерства освіти і науки (МОН) України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор НДС Одеської державної академії холоду Смирнов Генріх Федорович
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Бурдо Олег Григорович, Одеська національна академія харчових технологій МОН України, завідуючий кафедри процеси і апарати харчових технологій.
кандидат технічних наук, доцент Косой Борис Володимирович, Одеська державна академія холоду МОН України, завідувач кафедри програмування.
Провідна установа – Одеський національний політехнічний універсітет.
Захист дисертації відбудеться 19 червня 2006 р. об 11 годин в ауд. 108 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д41.087.01 в Одеській державній академії холоду за адресою: вул. Дворянська, 1/3 м. Одеса 62026 Україна.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ОДАХ за адресою: вул. Дворянська, 1/3 м. Одеса 62026 Україна
Автореферат розіслано 19 травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д.т.н., професор Мілованов В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Питання економії матеріальних і паливно-енергетичних ресурсів мають суттєве значення для сталого розвитку різних галузей промисловості, енергетики і агропромислового комплексу. Зменшення енергоємності і металоємності у народному господарстві України у багатьому визначається переходом до ресурсозберігаючої техніки різного роду. Зокрема, успішне рішення цієї проблеми можливо при використанні випарних термосифонів (ВТС) і теплових труб (ТТ) як теплопередавальних пристроїв.
Одним з перспективних напрямків є застосування змійовикових ВТС (ЗВТС) як основи різних теплообмінних апаратів (ТА). Ці пристрої характеризуються малими розмірами теплопередавальних елементів (внутрішній діаметр трубок 2-4 мм), що дозволяє суттєво покращити масогабаритні показники, скоротити вартість обладнання і забезпечити ефективне використання таких апаратів в різних, в тому числі і в спеціальних умовах експлуатації.
Особливо перспективним такий напрямок розвитку теплообмінних апаратів на основі ТТ може мати місце у тих випадках, коли поверхня теплообміну підлягає істотному агресивному впливу гріючого або охолоджуваного середовища: повітропідігрівачі, які використовують тепло відхідних газів з високим вмістом окислів сірки, фтору, хлору; теплообмінні апарати, які забезпечують перенесення тепла (холоду) від розсільних систем і т.д. В цих умовах стає більш переважливим, а в багатьох випадках і необхідним, перехід від металу до полімерних матеріалів (наприклад, фторопласт), для яких використання такого традиційного засобу інтенсифікації процесів теплопередачі як оребрення, стає невиправданим як з технологічної, так і з фізичної точки зору. Разом з тим, немає будь-яких принципових перешкод для створення з цих матеріалів теплообмінних апаратів на основі відповідних ТТ або ВТС, але такий практичний та дослідницький досвід фактично відсутній.
Серед вчених, які плідно працювали у цьому напрямку, слід відзначити такі імена як М.К.Безродний, Л.С. Піоро, Г.Ф. Смирнов, Л.Л Васильєв, М.Г. Семена та ін.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Робота виконувалася відповідно до таких законодавчих актів як: Закон України № 74/94-ВР від 01.07.94 р. “Про енергозбереження”; Постанова Кабінету Міністрів України № 583 від 05.02.97 р. “Про комплексну державну програму енергозбереження України”; Постанова Кабінету Міністрів України № 256-р від 31.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: теплопередавальні характеристики теплообмінних апаратів на основі змійовикових випарних термосіфонів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок