Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ВПЛИВ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПОШКОДЖЕННОСТІ БЕТОНУ НА УТВОРЕННЯ ТРІЩИН ТА МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, ПО ПОХИЛИМ ПЕРЕРІЗАМ

Загрузка...

ВПЛИВ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПОШКОДЖЕННОСТІ БЕТОНУ НА УТВОРЕННЯ ТРІЩИН ТА МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, ПО ПОХИЛИМ ПЕРЕРІЗАМ / сторінка 2

Назва:
ВПЛИВ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПОШКОДЖЕННОСТІ БЕТОНУ НА УТВОРЕННЯ ТРІЩИН ТА МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, ПО ПОХИЛИМ ПЕРЕРІЗАМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,42 KB
Завантажень:
58
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Об’єкт дослідження: технологічна пошкодженність бетонних зразків та залізобетонних згинаних елементів конструкцій.
Предмет дослідження: тріщиноутворення та міцність згинаних елементів за похилими перерізами з урахуванням впливу технологічної пошкодженності бетону.
Методи дослідження: Визначення технологічної пошкодженності бетонних призм та залізобетонних балок виконувалось шляхом фіксації поверхневих тріщин витримкою у водних розчинах таніну. Метод механічного випробування зразків навантаженням з використанням електротензометрії, механічного способу вимірювання переміщень та фотофіксації схем тріщиноутворення і руйнування. Методи статистичної обробки експериментальних даних, порівняння і узагальнення теоретичних та експериментальних даних.
Наукова новизна отриманих результатів: До теперішнього часу відсутні дані по дослідженню впливу технологічної пошкодженності бетону на роботу згинаних елементів при розрахунку за похилими перерізами внаслідок зміни кількості та якості наповнювача. Подібні дослідження виконані вперше. На їх основі встановлено:
- запропонована та обґрунтована методика оцінки технологічної пошкодженності бетонних зразків та залізобетонних елементів конструкцій:
- вивчений вплив кількості та якості наповнювача на технологічну пошкодженність бетонних зразків та залізобетонних елементів, фізико-механічні характеристики бетону:
- установлений вплив технологічної пошкодженності на фізико-механічні характеристики бетону, висоту стислої зони, поперечну силу тріщиноутворення, несучу здатність залізобетонних згинаних елементів за похилими перерізами, величину коефіцієнта цb4:
- досліджено напружено-деформований стан залізобетонних згинаних елементів з урахуванням технологічної пошкодженності бетону:
- запропоновані диференційні значення коефіцієнта цb4 для розрахунку елементів, виконаних із бетону з різною технологічною пошкодженністю.
Практичне значення отриманих результатів. Оптимальне проектування будівельних конструкцій та виробів, за умови найбільшого використання можливостей матеріалу, дозволяє знизити матеріалоємність на 8–10%. Розроблені пропозиції по удосконаленню методики оцінки технологічної пошкодженності. Визначений вплив технологічної пошкодженності на фізико-механічні характеристики бетону, зусилля тріщиноутворення та несучу здатність залізобетонних згинаних елементів за похилими перерізами, а також коефіцієнт цb4. Запропоновані диференційні значення коефіцієнта цb4 в залежності від технологічної пошкодженності бетону. Матеріал дисертації використовується в науково-дослідницькій роботі студентів та аспірантів. Результати досліджень впроваджені при проектуванні та виробництві згинаних елементів на заводі ЗБК Одеської залізниці.
Особистий внесок здобувача. Самостійно автором отримані наступні результати:
- огляд літературних даних по міцності, тріщиноутворенню та пошкодженності
бетонних зразків та залізобетонних згинаних елементів за похилими перерізами з
урахуванням структурних особливостей матеріалу:
- пропозиції по вдосконаленню методики оцінки технологічної пошкодженності бетонних зразків та залізобетонних елементів конструкцій:
- вивчений вплив кількості та якості наповнювача на технологічну пошкодженність бетонних зразків та залізобетонних елементів конструкцій, фізико-механічні характеристики бетону:
- з’ясований характер утворення та розвитку похилих тріщин та досліджений напружено-деформований стан залізобетонних згинаних елементів з урахуванням технологічної пошкодженності бетону:
- установлений вплив технологічної пошкодженності бетону на фізико-механічні характеристики бетону, висоту стислої зони, зусилля тріщиноутворення та несучу здатність залізобетонних згинаних елементів за похилими перерізами, а також коефіцієнт цb4:
- запропоновані диференційні значення коефіцієнта цb4 з врахуванням технологічної пошкодженності.
Апробація результатів дисертації. Основні результати досліджень були представлені на четвертій міжнародній науково-технічній конференції “Ресурсоекономні матеріали, будівлі та споруди” (Рівне, 2003р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ВПЛИВ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПОШКОДЖЕННОСТІ БЕТОНУ НА УТВОРЕННЯ ТРІЩИН ТА МІЦНІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЩО ЗГИНАЮТЬСЯ, ПО ПОХИЛИМ ПЕРЕРІЗАМ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок