Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СТРУКТУРИ ПЕРЕПЛЕТЕНЬ ТА СПОСОБІВ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАНЧІШНИХ ВИРОБІВ

РОЗРОБКА СТРУКТУРИ ПЕРЕПЛЕТЕНЬ ТА СПОСОБІВ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАНЧІШНИХ ВИРОБІВ

Назва:
РОЗРОБКА СТРУКТУРИ ПЕРЕПЛЕТЕНЬ ТА СПОСОБІВ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАНЧІШНИХ ВИРОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,88 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
ЛАЗАРЕНКО МИХАЙЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ
УДК 677.025.54
РОЗРОБКА СТРУКТУРИ ПЕРЕПЛЕТЕНЬ ТА СПОСОБІВ
ВИГОТОВЛЕННЯ ПАНЧІШНИХ ВИРОБІВ
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 05.19.03-Технологія текстильних матеріалів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття вченого ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державній академії легкої промисловості України Міністерства освіти України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Ващинський Лев Констянтинович
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Смірнов Леніод Степанович
кадидат технічних наук, старший науковий співробітник НВО ПП ”Люцина” Васильєва Людмила Євдокимівна
Провідна установа
Український науково-дослідний інститут текстильної промисловості
Захист відбудеться ” 27 ” жовтня 1999р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.102.02 в коференц-залі ДАЛПУ за адресою 252011, Київ-11, вул. Немировича-Данченка, №2.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДАЛПУ
Автореферат розісланий ” | ” | 1999 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Тарасенко А.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. До пріоритетних напрямків розвитку сучасного промислового виробництва товарів масового споживання належить невпинне нарощування їх випуску при корінному покращенні якості та асортименту, вдосконаленні технологічних процесів, використанні сучасних видів сировини і матеріалів, зниженні матеріаломісткості продукції, економному використанні матеріальних та сировинних ресурсів.
Подальша інтенсифікація виробництва товарів масового споживання, до яких відноситься виробництва панчішно-шкарпеткових виробів, залежить від надійної роботи технологічного устаткування, від асортимету продукції, переплетень та видів перероблюваної сировини.
Аналіз сучасного стану виготовлення панчішно-шкарпеткових виробів та досліджень, які проводяться в області техніки та технології круглопанчішного виробництва дозволяє зробити висновок про те, що подальше вдосконалення круглопанчішних автоматів, а також вдосконалення технологічного процесу виготовлення виробів на них вимагає вивчення ряду факторів, які знижують ефективність виготовлення панчішно-шкарпеткових виробів і обмежують їх асортимент, дослідження можливостей використання нових видів сировини, зокрема поліуретанових еластомерних ниток спандекс та поліефірних текстурованих ниток, як для виробів побутових, призначених для повсякденної експлуатації, так і для виробів спеціальних, призначених для захисту окремих категорій працюючих в умовах дії агресивних середовищ.
Постійно створюються нові види сировини, вдосконалюється устаткування для виготовлення панчішно-шкарпеткових виробів, покращується їх якість та конструкція, способи і технологія виготовлення, спрямовані на найбільш економне використання матеріальних ресурсів і максимальне скорочення тривалості як виробничого циклу в цілому, так і кожної технологічної операції зокрема.
Асортимент панчішно-шкарпеткових виробів, що постійно розширюється і оновлюється, потребує безперервних пошуків раціональної технології та способів виготовлення. При цьому, в умовах зростаючого попиту на панчішно-шкарпеткові вироби для повсякденної експлуатації і на спеціальні вироби, призначені для використання їх як засобів індивідуального захисту в умовах дії агресивних середовищ особливе значення і актуальність набувають питання вдосконалення технології, розробка структури переплетень та способів виготовлення як виробів в цілому, так і окремих їх елементів, вдосконалення конструкції круглопанчішних автоматів. Тобто, як висновок, розробка структури переплетень та способів виготовлення панчішних виробів - актуальна проблема.
Тема роботи безпосередньо зв’язана з цільовим науково-дослідним напрямком академії «Нові наукоємкі технології виробництва матеріалів, виробів широкого вжитку та спеціального призначення».
Мета роботи полягає в удосконаленні структури та способів виготовлення панчішних виробів, підвищенні іх якості та зменшенні витрат сировини на одиницю продукції, в удосконаленні окремих механізмів круглопанчішного автомату.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗРОБКА СТРУКТУРИ ПЕРЕПЛЕТЕНЬ ТА СПОСОБІВ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАНЧІШНИХ ВИРОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок