Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Трансформація регіонального комплексу соціально-комунальних послуг

Трансформація регіонального комплексу соціально-комунальних послуг

Назва:
Трансформація регіонального комплексу соціально-комунальних послуг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,46 KB
Завантажень:
132
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Августин Руслан Ростиславович
УДК 332.133.6:330.3:64
Трансформація регіонального комплексу
соціально-комунальних послуг
Спеціальність: 08.10.01 – Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі державного і муніципального управління Тернопільського державного економічного університету Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Мельник Алла Федорівна,
Тернопільський державний економічний університет, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри державного і муніципального управління
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Новіков Валерій Миколайович,
Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України, завідувач відділу соціальної інфраструктури
кандидат економічних наук
Пушак Ярослав Ярославович,
Інститут регіональних досліджень НАН України, старший науковий співробітник відділу методології та транскордонної статистики
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, відділ регіональної політики
Захист відбудеться “03” листопада 2006 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .154.01 в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий “29” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Жовтанецький В.І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Однією із складових проблем науки регіональної економіки є пошук рішень щодо інтенсифікації здійснення процесів трансформації сфери послуг у регіоні. Постулюється, що розв’язання цієї проблеми не тільки забезпечить приріст валової доданої вартості у регіоні, але й сприятиме підвищенню рівня життя населення. Пошук її рішень здійснюється багатоаспектно: через теорію впровадження ринкових відносин, теорію роздержавлення і приватизації та ін. Вагомий внесок у загальні теоретичні надбання науки регіональної економіки і розвитку сфери послуг зокрема зроблено у наукових працях Амоші О.І., Долішнього М.І., Злупка С.М., Бєлєнького П.Ю., Бойка Є.І., Крикавського Є.В., Кузьміна О.Є., Мельник А.Ф., Ліпич Л.Г., Пили В.І., Побурка Я.О., Полуянова В.П., Прокопенка М.Т., Михасюка І.Р., Швеця В.Я., Садової У.Я., Куценко В.І., Новікова В.М.
У працях названих та інших авторів досліджуються проблеми приватизації державної і комунальної власності у сфері послуг як виду економічної діяльності регіону, як проблеми підвищення ефективності управління сферою послуг через децентралізацію функцій управління, як проблеми регіонального управління розвитком сфери послуг, соціально-економічного розвитку регіону зокрема. Разом з тим, недостатньо висвітлюються проблеми управління процесами функціонування і розвитку сфери соціально-комунальних послуг з врахуванням процесів ринкових відносин між виробниками і споживачами послуг, конкуренції між виробниками послуг, соціальній відповідальності регіональних органів влади за рівень і якість послуг, що виробляються у регіоні. Актуальність вирішення цих проблем обумовила вибір теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Результати досліджень, виконаних автором, є складовою частиною держбюджетних тем кафедри державного і муніципального управління “Організаційно-економічний механізм реформування і розвитку економіки регіону в умовах перехідного періоду до ринкових відносин” (ДР 0101U000260) напрямку “Удосконалення організаційних структур та функціональних механізмів управління економічним і соціальним розвитком території”; “Дослідження методологічних засад державного регулювання економіки на макро- і мезорівнях” (ДР 0104U000406), напрямку “Дослідження методологічних засад управління комунальною власністю”; “Дослідження теорії та розробка методологічних засад організації управління та регулювання розвитку муніципальних утворень” (ДР 0104U000405), напрямку “Дослідження механізмів управління галузево-функціональними комплексами на території муніципальних утворень”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Трансформація регіонального комплексу соціально-комунальних послуг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок