Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АУДИТ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (на прикладі цукрових заводів асоціації “Київцукор”)

ОБЛІК ТА АУДИТ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (на прикладі цукрових заводів асоціації “Київцукор”)

Назва:
ОБЛІК ТА АУДИТ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (на прикладі цукрових заводів асоціації “Київцукор”)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,10 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Свідерський Дмитро Євгенович
УДК 657.44
ОБЛІК ТА АУДИТ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ
ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
(на прикладі цукрових заводів асоціації “Київцукор”)
Спеціальність 08.06.04 – “Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку та аудиту в сільському господарстві Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
Лінник Володимир Григорович,
Київський національний економічний університет,
завідуючий кафедрою обліку та аудиту в
сільському господарстві
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку і
аналізу в промисловості
кандидат економічних наук, доцент,
Редько Олександр Юрійович,
Інститут статистики, обліку і аудиту,
Доцент по спеціальності “Аналіз та контроль
господарської діяльності”
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету
Міністрів України, кафедра обліку та аудиту,
м.Київ
Захист відбудеться “10” червня 2002 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 03680, м.Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. № 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету.
Автореферат розісланий “8 травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М. Поддєрьогін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одержання високих фінансових результатів є основною метою діяльності кожного господарюючого суб’єкта. У фінансових результатах знаходять пряме відображення всі сторони діяльності підприємства: рівень його технології та організації виробництва, ефективність системи управління, контролю за рівнем витрат та рівнем реалізаційних цін, особливості господарського механізму та державне регулювання розвитку певної галузі, виходячи з її значення для розвитку економіки країни.
Фінансовий результат, за умови його позитивного значення, є джерелом платежів до бюджету, а також розширеного відтворення виробництва. З його допомогою створюється стимул для підвищення ефективності діяльності підприємства.
За ринкових умов суттєво зростає роль і значення фінансових результатів в розвитку підприємства, докорінно змінюється як порядок, так і обґрунтованість їх визначення як в системі фінансового, так і в системі внутрішньогосподарського обліку.
Дослідженню проблем організації та методології обліку фінансових результатів приділили увагу у своїх працях провідні вітчизняні вчені-економісти: Білуха М.Т., Борщевський П.П., Бутинець Ф.Ф., Герасимович А.М., Гуцайлюк З.В., Дем’яненко М.Я., Кірейцев Г.Г., Коцупатрий М.М., Кужельний М.В., Лінник В.Г., Моссаковський В.Б., Рудницький В.С., Саблук П.Т., Сопко В.В., Сук Л.К., Чумаченко М.П. та інші.
Значний внесок у вирішення зазначених проблем внесли зарубіжні вчені: Бабо А., Бансал В.К, Безруких П.С., Брейлі Р., Друрі К., Палій В.Ф., Шеремет А.Д. та інші.
Однак, проведені дослідження вітчизняних та зарубіжних економістів не досить повно враховують особливості сучасного стану реформування бухгалтерського обліку на основі національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку (П(С)БО), одночасним функціонуванням двох методик визначення результатів діяльності підприємства (окремо для складання фінансової звітності і для оподаткування), вищого рівня автоматизації обліку.
За цих умов особливої актуальності набуває дослідження закономірностей формування та обліку фінансових результатів за принципами, які не суперечать міжнародним і базуються на національних стандартах бухгалтерського обліку, та відповідають вимогам їх аналізу і аудиту.
Важливість цих питань і зумовлює актуальність теми, обраної для дисертаційного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК ТА АУДИТ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (на прикладі цукрових заводів асоціації “Київцукор”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок