Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВІБРОПРЕСОВАНИЙ ДРІБНОЗЕРНИСТИЙ БЕТОН З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДСІВІВ ПОДРІБНЕННЯ ГРАНІТУ

ВІБРОПРЕСОВАНИЙ ДРІБНОЗЕРНИСТИЙ БЕТОН З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДСІВІВ ПОДРІБНЕННЯ ГРАНІТУ

Назва:
ВІБРОПРЕСОВАНИЙ ДРІБНОЗЕРНИСТИЙ БЕТОН З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДСІВІВ ПОДРІБНЕННЯ ГРАНІТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,52 KB
Завантажень:
259
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ЖИТКОВСЬКИЙ Вадим Володимирович
УДК 691.3 : 666.972.2
ВІБРОПРЕСОВАНИЙ ДРІБНОЗЕРНИСТИЙ БЕТОН
З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДСІВІВ ПОДРІБНЕННЯ ГРАНІТУ
05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному університеті водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Дворкін Леонід Йосипович,
Український державний університет водного господарства та природокористування,
завідувач кафедри технології будівельних виробів та матеріалознавства.
Офіційні опоненти: –
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Щербак Святослав Андрійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, начальник науково-дослідної частини; –
кандидат технічних наук Гнип Ольга Павлівна, ВАТ"Силікат", заступник директора по виробництву.
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра автомобільних доріг і аеродромів, Міністерство освіти і науки України, м. Львів.
Захист відбудеться “ 6 “ травня 2003 р.о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 41.085.01 при Одеській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона 4.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Одеської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона 4.
Автореферат розісланий “ 5 “ квітня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради
к.т.н., доцент Макарова С.С.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В деяких регіонах України підприємства мають особливі труднощі з забезпеченням кондиційним дрібним заповнювачем для виготовлення бетонних та залізобетонних виробів, поклади якого недостатні. Поряд з цим промисловість нерудних матеріалів кожного року утворює десятки мільйонів тон відходів у вигляді відсіву. Скопичуючись на кар’єрах, кам’яні відсіви погіршують екологічний стан навколишньої місцевості, тому питання утилізації цих відходів є важливим.
Не зважаючи на наявність практичних розробок, пов’язаних з використанням гранітного відсіву при виробництві будівельних матеріалів, відкритою лишається проблема їх утилізації в цементних бетонах і, зокрема, у якості основного заповнювача дрібнозернистих вібропресованих бетонів. Досить мало уваги в науковій літературі приділено впливу мінеральних наповнювачів у бетонах з наджорстких сумішей, ущільнених силовими способами, а також можливості використання пилу гранітного відсіву в ролі такого наповнювача.
Практично не дослідженими залишаються властивості наджорстких бетонних сумішей, особливості вібропресування таких сумішей та їх взаємозв’язок з властивостями бетону.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, викладені в даній роботі, були виконані у відповідності до науково-дослідної № І–46 “Розробка нових в’яжучих, композиційних матеріалів на їх основі та малоцементних бетонів із застосуванням техногенної сировини” (програма №22 Міністерства науки і освіти України, № ДР 0198U002422).
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є розробка оптимальних технологічних параметрів виготовлення виробів з вібропресованого дрібнозернистого бетону з використанням в якості основного заповнювача гранітного відсіву.
Для реалізації поставленої мети необхідно було вирішити наступні задачі:
1.
Дослідити основні технологічні властивості наджорстких дрібнозернистих бетонних сумішей та розробити оптимальні параметри їх вібропресування.
2.
Встановити вплив зернового складу відсіву та хімічних добавок на властивості бетонних сумішей та бетону.
3.
Вивчити особливості формування структури та кінетики твердіння вібропресованого дрібнозернистого бетону (ВДБ) на відсіві подрібнення зі значним вмістом пилуватих частинок.
4.
Встановити вплив використання відсівів подрібнення на будівельно-технічні властивості ВДБ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВІБРОПРЕСОВАНИЙ ДРІБНОЗЕРНИСТИЙ БЕТОН З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДСІВІВ ПОДРІБНЕННЯ ГРАНІТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок