Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ПРОПОЗИЦІЇ НА РИНКУ ЗЕРНА

ФОРМУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ПРОПОЗИЦІЇ НА РИНКУ ЗЕРНА

Назва:
ФОРМУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ПРОПОЗИЦІЇ НА РИНКУ ЗЕРНА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,92 KB
Завантажень:
441
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОВАЛЬЧУК НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 338.43
ФОРМУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ПРОПОЗИЦІЇ НА РИНКУ ЗЕРНА
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(економіка сільського господарства і АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Дніпропетровському державному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН
Макаренко Петро Миколайович,
Дніпропетровський державний аграрний університет,
проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти – Доктор економічних наук, професор, Караман М.М.,
Південний філіал „Кримський агротехнологічний університет” НАУ,
завідувач кафедри економіки;
кандидат економічних наук, доцент Воронянська О.В.,
Таврійський державний агротехнологічний університет, декан факультету обліку і аудиту
Захист відбудеться 25 квітня 2008 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 в Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий 22 березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Р.М. Миронова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Можливості підвищення ефективності агропромислового комплексу значною мірою зумовлені станом зерновиробництва. Cтратегічне положення цієї галузі пояснюється безпосереднім впливом на суміжні галузі, в тому числі тваринницькі. Нестабільність розвитку, коливання валових зборів та ефективності виробництва у зерновій галузі зумовлюють необхідність обґрунтування комплексу заходів організаційно-економічного характеру для подолання зазначених негативних тенденцій. Розв’язання цієї задачі повинно здійснюватися не лише на державному, але й на регіональному рівні, зважаючи на зростаючу відповідальність регіонів за забезпечення населення якісними харчовими продуктами.
Стратегічне значення зернового господарства України в розвитку національної економіки, його провідна роль у продовольчій безпеці країни вимагають здійснення системи організаційно-економічних заходів, спрямованих на створення реальних умов розвитку ринку зерна та виходу на світовий продовольчий ринок. Виробництво зерна сільськогосподарськими підприємствами знаходиться під постійним наглядом з боку уряду та інших державних органів. Стабільність виробництва зерна є одним з основних чинників стабільності аграрного ринку. Оскільки попит на зерно є відносно стійким, то забезпечення стабільності на ринку зерна залежить від формування його пропозиції. Якби обсяги виробництва зерна в Україні були абсолютно стабільними, то значну частку проблем, пов’язаних зі стабілізацією ринку зерна, було б знято автоматично.
Проблеми формування стабільної пропозиції зерна, підвищення ефективності його виробництва та створення відповідних умов для сільськогосподарських підприємств привертають увагу дослідників. В числі їх В.Т. Александров, Ю.Д. Білик, В.І.Бойко, О.В. Воронянська, Т.Г. Гайдук,
М.М. Караман, В.О.Клюкач, І.І. Лукінов, П.М. Макаренко, В.А. Носенко, Ю.Ф. Терещенко, В.Г. Орехівський, В.Я. Плаксієнко, П.Т. Саблук, О.О. Сторожук, Л.М. Худолій, О.М. Шпичак та інші.
Заходи, що здійснюються в країні після повної ліквідації старої системи господарювання, не дають очікуваного результату, тому дослідження тенденцій формування сільськогосподарськими підприємствами пропозиції зерна, співвідношення його з попитом на зерно, визначення зовнішніх та внутрішніх факторів, що впливають на обсяг виробництва зерна сільськогосподарськими підприємствами, є актуальними.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт кафедри менеджменту організації Дніпропетровського державного аграрного університету за темою: ,,Організація, розвиток і державне регулювання аграрного підприємництва в умовах ринкових перетворень” – номер державної реєстрації 0102U005022 (в її межах автором розрахований оптимальний обсяг пропозиції зерна сільськогосподарськими підприємствами).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ ПРОПОЗИЦІЇ НА РИНКУ ЗЕРНА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок