Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,66 KB
Завантажень:
217
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Міністерство освіти і науки України
Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського
ПЛЕТЕНЬ ЮРІЙ ІВАНОВИЧ
УДК: 339.138 (043.3)
ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ
ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.01 -
Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, професор
Воробйов Борис Зиновійович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського, професор кафедри маркетингу та комерційної справи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Аптекар Савелій Семенович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського, завідувач кафедри інвестиційного менеджменту;
кандидат економічних наук, доцент
Кравченко Сергій Іванович,
Донецький національний технічний університет, доцент кафедри економіки підприємств, заступник декану факультету економіки і менеджменту.
Провідна установа - Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського Міністерства освіти і науки України (м. Сімферопіль).
Захист відбудеться 21 лютого 2005р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 21 січня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Під час становлення ринкових відносин і інтеграції вітчизняної економіки у світову, суттєво змінюється система економічних відносин, які змінюють умови функціонування вітчизняних промислових підприємств. З історії економічних криз відомо, що їх подоланню сприяє, насамперед, пожвавлення в інвестиційній діяльності. В умовах ринкових процесів, що нормально розвиваються, інвестиційна сфера одна з перших реагує на виникнення невідповідності між суспільними потребами і економічними можливостями їх задоволення. Розвиток інвестиційної сфери грунтує основу майбутніх соціально-економічних перетворень, структурних змін в економіці, діяльності держави і підприємств. У цьому зв’язку активізація інвестиційної діяльності в Україні є передумовою стабілізації й економічного зростання країни.
Важливою задачею є розвиток як теоретичної бази, так і методологічної основи управління інвестиційною діяльністю підприємств харчової промисловості. Напрямком, який сприяє підвищенню ефективності господарювання та конкурентоспроможності підприємств харчової промисловості за рахунок забезпечення фінансовими джерелами впровадження інновацій на підприємстві є розробка та впровадження заходів щодо удосконалення їхньої інвестиційної діяльності.
Теорія і практика інвестування висвітлена в наукових працях вітчизняних і іноземних вчених – економістів на яких при проведені дослідження спирався здобувач: Г.Александера, Г. Алексюка, В Амітана, О. Амоші, Р. Антоні, С. Аптекаря, Н. Внукової, В. Глазунова, С.Кравченка, І. Лукінова, Р. Макконелла і Стенлі Л. Брю, О. Мазаракі, Ю. Макогона, Л. Михайлівської, Л. Омелянович, М. Павловського, А. Пересади, Д. Розенберга, В. Савчука, І. Сало, Н. Ушакової, В. Федоренка, В. Хобти, М. Чумаченка, У. Шарпа, В. Шевчука й інших. Незважаючи на те, що всіма авторами визнається надзвичайна важливість проблеми пошуку шліхів оптимізації інвестиційного процесу в Україні, нові форми його деталізації розроблені недостатньо. У більшості робіт цього напрямку дається оцінка сучасних тенденцій інвестиційного розвитку, інвестиційної привабливості держави в цілому, окремих регіонів або підприємств, ефективності реалізації інвестиційних проектів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок