Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ

УДОСКОНАЛЕННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,74 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЦИБУЛЬСЬКА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСІЇВНА
УДК 658.15:338.2
УДОСКОНАЛЕННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність 08.00.04 - Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Малигіна Валентина Дмитрівна,
Донецький національний університет економіки і торгівлі
імені Михайла Туган-Барановського МОН України,
завідувач кафедри товарознавства та експертизи продовольчих товарів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Каламбет Світлана Валеріївна,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна МОН України,
завідувач кафедри фінансів та банківської справи;
кандидат економічних наук, доцент
Омельченко Людмила Сергіївна,
Приазовський державний технічний університет МОН України,
завідувач кафедри фінансів та банківської справи.
Захист відбудеться “ 23 ” січня 2008 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий “ 19 ” грудня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Колосок
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність теми. Упродовж останніх років в Україні більш активно впроваджуються економічні реформи, з’являються нові способи управління промисловими підприємствами. В умовах ринкових перетворень результативність роботи промислових підприємств залежить перш за все від уміння керівника бачити перспективу, ухвалювати обґрунтовані управлінські і стратегічні рішення, що впливають на зростання виробничого потенціалу.
У даний час розвиток виробництва неможливий без всебічного дослідження фінансово-економічного механізму підприємства, як основного важеля управління із застосуванням сучасних комп'ютерних технологій, оскільки необхідно швидко і якісно обробити великі масиви даних економічних і фінансових показників для ухвалення своєчасних управлінських рішень.
Достатньо сильно впливають на виробництво зовнішні чинники, такі як соціально-економічні системи, які періодично можуть перебувати у стані якісних стрибків, коли система радикально перебудовує свою структуру і характер економічних процесів. Про актуальність роботи свідчить дослідження суттєвого впливу зовнішніх і внутрішніх чинників на металургійні підприємства, що дозволяє вдосконалювати управління фінансово-економічним механізмом та надає можливість уникнути економічні кризи.
Для ефективного управління фінансово-економічним механізмом промислового підприємства необхідний об’єктивний ретроспективний аналіз економічних і фінансових чинників, прогнозування і планування діяльності підприємства.
Складність об'єктів дослідження в економіці, недетермінований характер поведінки їх характеристик, висока швидкість змін під впливом зовнішніх і внутрішніх чинників привели до необхідності виділення фінансово-економічного механізму та управління ним з використанням інструментів прогнозування, які раніше застосовувалися суто для технічних систем.
Підходи до управління фінансово-економічним механізмом знайшли відображення в трудах вітчизняних та зарубіжних економістів: О. І. Амоші, О. М. Азарян, В. А. Антонюка, Ю. К. Архангельського, М. Батті, М. Г. Білопольського, О. С. Глушкова, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок