Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: МЕТОДИЧНІ І ОРГАНІЗАЦІЙНІ АСПЕКТИ ОБЛІКУ Й АУДИТУ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ

МЕТОДИЧНІ І ОРГАНІЗАЦІЙНІ АСПЕКТИ ОБЛІКУ Й АУДИТУ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ / сторінка 6

Назва:
МЕТОДИЧНІ І ОРГАНІЗАЦІЙНІ АСПЕКТИ ОБЛІКУ Й АУДИТУ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,07 KB
Завантажень:
499
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Одночасно також відбувається поділ задач за рівнями управління (стратегія, плани з реалізації стратегії, бюджети).
3. За кожною задачею визначається набір показників, які відображають результат її виконання. Практика показала доцільність виділення двох груп показників: ключових і допоміжних. Ключові показники оцінюють діяльність підприємства (підрозділи, служби і т.п.) у цілому, допоміжні показники відображають ступінь виконання вимог і обмежень щодо досягнення цілей.
4. Після розробки контрольних показників здійснюється їх розподіл між виділеними раніше центрами відповідальності. Встановлюється відповідність між складом вирішуваних задач у межах центру відповідальності і вимірниками кінцевого результату його діяльності.
5. Завершальним етапом є визначення цільових значень контрольних показників, що є предметом планування.
На основі сформованої методики автор дисертаційного дослідження розробив і впровадив систему управлінського обліку в холдинговій компанії ВАТ „Південьзахіделектромережбуд”.
У розділі 3 "Організація і методика аудиту консолідованої фінансової звітності холдингових компаній" розглянуто особливості процесу аудиту консолідованої фінансової звітності холдингових компаній. Показано, що складність процесу проведення аудиту значною мірою визначається правовими, організаційними, економічними і галузевими характеристиками холдингу. У зв’язку з цим, аудит фінансової звітності холдингових компаній доцільно здійснювати на основі системного і ризико-орієнтованого підходу. У результаті аналізу теоретичних концепцій аудиту та особливостей його проведення сформовано організаційну модель процесу аудиторського контролю фінансової звітності холдингових компаній (рис.4).
Рис. 4. Організаційна модель процесу аудиту фінансової звітності холдингових компаній
Планування аудиту є одним з найважливіших методологічних принципів аудиту. На наш погляд, можна виділити такі етапи процесу планування аудиторської перевірки фінансової звітності холдингових компаній: постановка мети і завдань аудиту; оцінка існуючого середовища холдингової компанії; вибір стратегії аудиту та її реалізація; складання загального плану аудиту; визначення процедур для кожного етапу процесу перевірки; розробка програми аудиту; внесення змін до загального плану і програми аудиту. Досягнення мети аудиту здійснюється у результаті застосування аудиторських процедур на кожному з етапів перевірки. На основі аналізу економічної літератури, вимог міжнародних стандартів аудиту та дослідження особливостей створення та функціонування холдингів запропо-новано класифікацію процедур аудиту консолідованої фінансової звітності холдингової компанії.
Аудиторська перевірка фінансової звітності холдингової компанії має на меті висловлення думки аудитора про те, чи складені ці фінансові звіти в усіх суттєвих аспектах відповідно до визначеної концептуальної основи фінансових звітів. Під час розробки плану аудиту аудитор повинен встановити прийнятний рівень суттєвості для визначення кількісного рівня викривлень у фінансовій звітності.
Оскільки під час проведення аудиту фінансової звітності холдингових компаній розглядається звітність групи підприємств, на наш погляд, необхідно розглядати і визначати суттєвість на таких рівнях: консолідованої фінансової звітності холдингу; фінансової звітності материнської компанії; фінансової звітності дочірніх підприємств. Аудитор повинен оцінювати суттєвість у взаємозв’язку з аудиторським ризиком. Існує зворотній зв’язок між суттєвістю і аудиторським ризиком: чим вище рівень суттєвості, тим нижче рівень аудиторського ризику, і навпаки. У зв’язку з цим, доцільно розглядати прийнятний аудиторський ризик під час здійснення аудиту холдингової компанії як сукупність прийнятних аудиторських ризиків для материнської і дочірніх компаній. У такому випадку, модель аудиторського ризику для холдингової компанії може мати такий вигляд:
ПАРхк = ПАРмп + ПАРдп1 +....+ ПАРдпі , (1)
або
ПАРхк = ПАРхк*Кмп + ПАРхк*Кдп1 +....+ ПАРхк*Кдпі , (2)
де ПАРхк - прийнятний аудиторський ризик аудиту фінансової звітності холдингової компанії;
ПАРмк - прийнятний аудиторський ризик аудиту фінансової звітності материнської компанії;
ПАРдк1.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: МЕТОДИЧНІ І ОРГАНІЗАЦІЙНІ АСПЕКТИ ОБЛІКУ Й АУДИТУ ХОЛДИНГОВИХ КОМПАНІЙ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок