Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕРНОВИХ ЖНИВАРОК ШЛЯХОМ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЇХ ПРИВОДІВ

ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕРНОВИХ ЖНИВАРОК ШЛЯХОМ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЇХ ПРИВОДІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕРНОВИХ ЖНИВАРОК ШЛЯХОМ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЇХ ПРИВОДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,91 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кюрчев Сергій Володимирович
УДК 631.3-192:631.1.01-82
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕРНОВИХ ЖНИВАРОК ШЛЯХОМ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЇХ ПРИВОДІВ
Спеціальність 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ 2003
Дисертацією є рукопис.
Дисертація виконана у Таврійській державній агротехнічній академії Міністерства аграрної політики України (м. Мелітополь)
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Панченко
Анатолій Іванович, Таврійська державна
агротехнічна академія, зав. кафедри “Трактори і
автомобілі”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор, Заслужений Діяч
науки і техніки України Лебедєв Анатолій
Тихонович, зав. кафедри “Трактори і автомобілі”
Харківського державного технічного університету
сільського господарства;
кандидат технічних наук, доцент Колесніков
Володимир Олексійович, доцент кафедри “Машино
використання в землеробстві” Луганського націона-
льного аграрного університету
Провідна установа: Кіровоградський державний технічний університет
Міністерства освіти і науки України, кафедра
сільськогосподарського машинобудування
(м. Кіровоград).
Захист відбудеться “12” грудня 2003 року о “10” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К29.841.01 по присудженню наукового ступеню кандидата технічних наук в Луганському національному аграрному університеті за адресою 91008, м. Луганськ-8, Луганський національний аграрний університет.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ЛНАУ за адресою 91008, м. Луганськ-8, Луганський національний аграрний університет.
Автореферат розісланий “11” листопада 2003 року
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат технічних
наук, доцент __________________ Чєкановкін О. О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Збиральна зернова техніка працює в екстремальних умовах експлуатації. Для неї характерні стислі строки інтенсивної роботи в кілька змін, практично безперервно. У цьому специфіка збиральних жнив, коли затримка в термінах її проведення приводить до збільшення втрат зернової частини врожаю. Зазначені фактори висувають особливі вимоги до надійності техніки, що забезпечує механізацію процесів збирання зернових. Середній наробіток на відмовлення зернозбирального комбайна складає близько 20 годин. При цьому велику частину відмовлень складають поломки жниварок, що у технологічному потоці першими взаємодіють із хлібною масою. Унаслідок цього механізми жниварок можуть бути перевантажені нерівномірністю подачі маси, можливим улученням сторонніх включень в апарат, що ріже, або намотуванням стебла на планки мотовила. Усе це приводить до поломок як самих робочих органів, так і до відмовлень елементів приводу. Зниження відмовлень жнивного агрегату може здійснюватися шляхом модернізації приводу, або за рахунок застосування захисних пристроїв - силових гідроприводів сільськогосподарського призначення, які зменшують динамічні перевантаження в екстремальних умовах.
Інтенсивне і широке впровадження силових гідроприводів у різних галузях сільськогосподарського машинобудування викликає необхідність у проведенні додаткових досліджень, зв'язаних із підвищенням надійності й удосконалюванням конструкцій їх окремих агрегатів і вузлів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дана робота є складовою частиною досліджень, проведених у Таврійській державній агротехнічній академії з питань розробки наукових основ сучасних технологій і технологічних засобів по забезпеченню продовольчої безпеки південного регіону України, підпрограми №1.4 “Удосконалювання і розробка наукових основ підвищення експлуатаційної ефективності мобільної сільськогосподарської техніки”, № держ. реєстрації 0102 V000678, цільової підпрограми створення й організації виробництва в Україні комплексу машин і устаткування для збору і післязбиральної доробки і збереження зерна і не зернової частини врожаю, програми “Удосконалювання організації і технології ремонту і підвищення надійності сільськогосподарської техніки в умовах реформування АПК” і Договору про науково-технічну співдружність по розробці зернозбирального самохідного комплексу КЗСК-80 з ВАТ “Бердянські жниварки” і комплекту адаптерів ВАТ “КБ Бердянсксельмаш”, розглянутих у рамках Державної програми “Виробництва технологічних комплексів, машин і устаткування для агропромислового комплексу на 1998-2005 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ І ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕРНОВИХ ЖНИВАРОК ШЛЯХОМ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЇХ ПРИВОДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок