Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Назва:
ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,19 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
 
РЯШКО Олена Василівна

УДК 351.74:(340.131+343.85)
ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ
ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ
12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
КИЇВ-2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Львівському державному університеті внутрішніх справ
Науковий керівник
ОСТАПЕНКО Олексій Іванович, доктор юридичних наук, професор Львівський державний університет внутрішніх справ, професор
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор Колпаков Валерій Костянтинович, Київський національний університет внутрішніх справ, начальник кафедри адміністративного права і процесу
кандидат юридичних наук, доцент Демський Едуард Францович професор кафедри конституційного, адміністративного і фінансового права Міжнародний університет розвитку людини “Україна”
Провідна установа Національний університет Державної податкової
служби України
Захист відбудеться „25” жовтня 2006 р. о 14 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.007.03 в Київському національному університеті
внутрішніх справ (03035, м. Київ, Солом’янська площа, 1)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету внутрішніх справ (03035, м. Київ, пл. Солом’янська площа, 1)
Автореферат розісланий „24” вересня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Є. Д. Лук’янчиков
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Побудова в Україні правової соціальної держави залежить від багатьох чинників, серед яких забезпечення конституційних гарантій прав і свобод громадян є одним із визначальних. Здійснення цієї важливої місії, значною мірою, покладено на органи внутрішніх справ. Діяльність міліції щодо забезпечення загальнолюдських стандартів прав людини вимагає, перш за все, дотримання нею законності в службовій діяльності. Ця вимога є особливо актуальною, оскільки Україна проводить цілеспрямовану політику щодо входження до єдиного правового простору розвинутих країн світу, до цивілізованої міжнародної правоохоронної діяльності. Вирішення цієї проблеми вимагає реформування її правоохоронних органів, у тому числі – міліції, переорієнтації її основної функції зі суто репресивної на соціально-захисну, наближення до міжнародно-правових стандартів, дотримання Європейського кодексу етики поліцейського.
На сучасному етапі розвитку світової цивілізації значно зростає роль, розширяється обсяг завдань і відповідальності працівників міліції щодо забезпечення законності і прав людини в міжнародно-правовій сфері. Аналіз стану дотримання законності і дисципліни в органах і підрозділах викликає занепокоєння не лише керівництва держави і МВС, а й громадського загалу. Про це свідчить розпорядження Президента України від 26 грудня 2002 р. № 53202-рп “Про заходи щодо зміцнення дисципліни працівників та вдосконалення кадрової роботи в правоохоронних органах” та особливо заява Президента України від 18 липня 2006 р., де зосереджена увага про необхідність глибокого реформування правоохоронних органів, що повинно значно сприяти забезпеченню законності та правопорядку у суспільстві, а також численні накази МВС, рішення Колегії, спрямовані на вжиття рішучих заходів щодо зміцнення дисципліни та законності, ліквідації негативних проявів у діяльності особового складу органів та підрозділів міліції.
Сучасний рівень правоохоронної діяльності вимагає створення такої міліції, якій би були притаманні найкращі світові досягнення, що визначали б її високий професіоналізм і патріотизм, відданість справі, високу культуру та відповідальність. Для здійснення такої реформи вкрай важливе науково-теоретичне обгрунтування її засадничих принципів.
Таким чином, актуальність досліджуваної проблеми випливає з необхідності її теоретико-філософського аналізу, визначення сутності об’єктивних і суб’єктивних детермінант правопорушень серед особового складу, аналітичного дослідження основоположних чинників зміцнення законності та дисципліни.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок