Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ / сторінка 10

Назва:
ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,19 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Політика партнерства окреслює основні напрями і пріоритети службової діяльності працівників міліції. Тісна співпраця і взаємодія з громадськістю дає можливість виявити існуючі проблеми в службовій діяльності особового складу.
Партнерський взаємозв’язок міліції з державними і комерційними структурами і громадськістю сприяє вирішенню існуючих соціально-економічних, побутових, матеріально-технічних проблем в ОВС. Тісна співпраця міліції і населення є важливим чинником морально-психологічного впливу, формування в особового складу відповідальності за забезпечення законності і дисципліни. Взаємодія і партнерство міліції та населення сприяє формуванню у суспільстві високої правової культури і свідомості, боротьби з рецидивами правового нігілізму.
У підрозділі 3.3. – Громадська думка і ЗМІ та їх вплив на забезпечення законності та профілактики правопорушень у службовій діяльності працівників міліції – показано, що важливим джерелом зміцнення законності і дисципліни в ОВС є соціальна інформація про оцінку їх службової діяльності і в цьому аспекті важливу роль відіграє громадська думка та ЗМІ. В дисертації відзначається суттєва роль громадської думки щодо обґрунтованого наукового аналізу, нових підходів у формуванні та здійсненні організаційно-управлінської стратегії МВС. Управління процесом боротьби зі злочинністю і адміністративними правопорушеннями передбачає постійне вивчення громадської думки, зокрема, про роботу органів і підрозділів адміністративної служби міліції з метою прийняття своєчасних і ефективних управлінських рішень, удосконалення їх службової діяльності, виявлення й усунення причин, що сприяють існуванню та поширенню негативних суджень про роботу міліції та її окремих представників.
У цьому аспекті в полі зору громадськості перебуває службова діяльність
дільничних інспекторів міліції, ППСМ та працівників Державної автомобільної інспекції. Опираючись на соціологічні дослідження, автор простежує оцінку населенням діяльності міліції. Наголошується, що для громадськості характерні як довіра, підтримка і співробітництво з ОВС, так і відчуження, нагромадження негативних емоцій і оцінок, виникнення конфліктних ситуацій між населенням і правоохоронцями. Розглянуто важливу роль ЗМІ у формуванні громадської думки щодо службової діяльності ОВС.
ВИСНОВКИ
У висновках викладені загальні підсумки дослідження, сформульовані основні наукові положення та рекомендації, пов’язані із дотриманням забезпечення законності і дисципліни та профілактики правопорушень у службовій діяльності органів і підрозділів працівників міліції, що становлять зміст дисертації:
1. Реалізація законності в політико-правовій діяльності міліції України у повному обсязі неможлива без творчого осмислення реального стану і застосування науково обґрунтованої методології, фундаментальною основою якої є весь спектр філософсько-теоретичних категорій, концепцій сформульованих у різні історичні періоди існування людства.
2. На стан законності і дисципліни в службовій діяльності органів міліції впливають об’єктивні та суб’єктивні фактори і детермінанти. Суперечливість між постійно зростаючими вимогами з боку держави і суспільства щодо забезпечення законності і належного громадського порядку та можливістю їх повної реалізації в умовах об’єктивних детермінант, морально-психологічного і фізичного перевантаження особового складу, надмірної тривалості робочого часу, недоліків у системі адміністративно-службового управління, постійного понаднормового залучення працівників для забезпечення громадської безпеки призводить до конфліктів, перевищень службових повноважень, а як наслідок – до неефективності в службовій діяльності, що спричиняє законне незадоволення населення та громадськості.
3. В організаційно-управлінській діяльності МВС України спостерігається збільшення кількості відомчих правових актів управління, де особливо простежується тенденція вузькоспеціалізованого та поверхового аналізу існуючих в міліції проблем, розроблення у зв’язку з цим недосконалих науково-обґрунтованих рекомендацій, що призводить, врешті-решт, до дублювання функціональних обов’язків різних управлінь і служб.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок