Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською реферат: ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ / сторінка 12

Назва:
ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,19 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Чинні методики висунення працівників на керівні посади недостатньо ефективні. Одним із напрямів удосконалення цієї діяльності є проведення серед особового складу міліції опитування (анкетування) щодо діяльності керівників органів і підрозділів, дотримання ними законності, формування здорового морально-психологічного клімату, гуманізму і справедливості у службовій діяльності.
Гуманізація діяльності міліції, посилення соціальної спрямованості в їх роботі викликає необхідність розширення представництва в її органах і підрозділах жінок.
9. Серйозним завданням органів і підрозділів міліції слід вважати продовження зміцнення на місцях матеріально-технічної бази.
Враховуючи наявність плинності кадрів в органах міліції (загалом) і недокомплект вакантних посад у службах дільничних інспекторів міліції, патрульно-постової служби міліції (зокрема), доцільно розробити нове Положення про проходження служби в ОВС з урахуванням службового навантаження, зростання соціальних суперечностей, змін у криміногенній ситуації, рівня соціально-правового захисту працівників міліції.
На думку дисертанта, поліпшенню діяльності громадських формувань буде сприяти підготовка і прийняття „Положення про роботу громадських формувань Рад зборів молодшого та середнього начальницького складу патрульно-постової служби міліції”. Доцільно практикувати один раз на рік на рівні МВС України проведення нарад із найкращими працівниками, зокрема дільничними інспекторами міліції, з обміну досвідом їх службової діяльності, застосовувати інші форми і методи роботи.
10. Суперечності і прогалини в чинному законодавстві, деякі положення в нормативно-правових актах є недосконалими, недостатньо прописаними, що створює проблеми у службовій діяльності працівників міліції, у зв’язку з цим, з метою поглибленого вивчення нормативно-правових документів, доцільно проводити з особовим складом у системі службової підготовки спеціальні психолого-правові тренінги нестандартних ситуацій в умовах оперативного прийняття рішення працівником міліції, коли закон недостатньо регулює певні суспільні відносини або таке врегулювання в ньому не передбачено.
Боротьба зі злочинністю та її профілактика повинні базуватися на всебічному науково-обґрунтованому аналізі і прогнозуванні соціальних процесів, що вимагає підготовки низки нормативно-правових актів та програм, серед яких повинні бути розроблені і прийняті Закон України “Про запобігання і профілактику правопорушень в Україні”, а також “Концептуальні заходи щодо профілактики правопорушень в органах, підрозділах внутрішніх справ”.
Із метою профілактики правопорушень в органах і підрозділах міліції слід активніше вивчати громадську думку з питань дотримання законності, рівня загальної та правової культури, комунікації та професійних якостей працівників. Для цього пропонується створити Центр соціологічних досліджень і професійно-службового моніторингу при МВС України, що дасть можливість, зокрема, узагальнювати оперативну інформацію про стан законності і забезпечення громадського порядку в Україні.
Список опублікованих автором праць за темою дисертації
1. Ряшко О. В. Громадяни і міліція – партнери. Форми і методи співробітництва (політико-правовий аспект) // Вісник Львівського інституту внутрішніх справ. – 2002. – Вип. 1. – С. 217-231.
2. Ряшко О. В. Теоретико-філософські засади дотримання законності правоохоронними органами // Вісник Хмельницького інституту регіонального управління. – 2003. – №3-4 (7-8). – С.57-64.
3. Ряшко О. В. Проблема законності в теоретичних працях мислителів античності, середньовіччя та періоду європейського класицизму (філософсько-правовий аспект) // Вісник Львівського інституту внутрішніх справ. – 2003. – Вип. 1. – С.327-335.
4. Ряшко О. В. Забезпечення законності в адміністративній діяльності міліції // Вісник Львівського інституту внутрішніх справ. ­– 2003. – Вип. 2. – С.119-131.
5. Ряшко О. В. Вплив політичних факторів на забезпечення законності в адміністративно-службовій діяльності ОВС // Вісник Львівського інституту внутрішніх справ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок