Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ / сторінка 2

Назва:
ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,19 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Вивчення вітчизняних наукових публікацій із цієї тематики та аналіз практичної діяльності ОВС дає підстави стверджувати, що проблема законності і дисципліни в роботі міліції ще не стала об’єктом такого комплексного дослідження, в якому б знайшли відображення її філософсько-соціальні, політичні, ідеологічні, морально-психологічні, культурологічні та релігійні аспекти. Отже, існує певна прогалина в адміністративно-правовій літературі, яку ми прагнули певним чином заповнити, обираючи тему дисертаційної роботи, водночас враховуючи необхідність розробки цієї проблеми та недостатнє її висвітлення.
Важливу роль у формуванні теоретичних позицій дисертанта відіграли праці вітчизняних учених-адміністративістів, зокрема В.Б.Авер’янова, О.М.Бандурки, О.К.Безсмертного, Ю.П.Битяка, В.С.Венедиктова. І.П.Голосніченка, Є.В.Додіна, А.Т.Комзюка, Л.В.Коваля, А.П.Клюшниченка, В.П.Колпакова, В.М.Марчука, В. І.Олефіра, О.І.Остапенка, Р.С.Павловського, Г.І.Петрова, Ю.С.Шемшученка, В. К. Шкарупи, О.М.Якуби, де розглянуто широке коло проблем службової діяльності ОВС в адміністративно-правовій сфері, розкрито вузлові питання адміністративної діяльності у галузі державного управління. Суттєвим методологічним джерелом для дисертанта стали праці з філософії та соціології права, кримінального та адміністративного права, психології, етики, конфліктології, соціоніки, де розглядаються загальні світоглядні проблеми функціонування права, роль і місце законності у суспільних відносинах, об’єктивні та суб’єктивні умови і причини, що породжують правопорушення, політичні, економічні, соціальні, морально-психологічні фактори, які впливають на стан правопорядку і законності в суспільстві. Це, в першу чергу, роботи П.А.Воробея, А.П. Закалюка, Р.А.Калюжного, Я.Ю.Кондратьєва, М.Й.Коржанського, О.А.Мартинюка, Н.П.Матюхіної, Ю.І.Римаренка, В.І.Шакуна.
Відсутність ґрунтовних системних теоретико-методологічних досліджень стану дотримання і зміцнення законності у службовій діяльності, профілактики правопорушень працівниками міліції об’єктивно спричинює необхідність пошуку нових ефективних шляхів наукового вирішення цієї проблеми відповідно до вимог сьогодення. Вищевикладене обумовлює актуальність і доцільність проведення поглибленого дослідження проблеми законності і профілактики правопорушень в органах і підрозділах міліції України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано згідно з планами наукових досліджень Міністерства внутрішніх справ України (“Пріоритетні напрями фундаментальних і прикладних досліджень навчальних закладів і науково-дослідних установ МВС України на період 2000-2005 рр.”), а також наказом МВС України від 30.06.2001 р. № 515 “Про Комплексну програму кадрової політики в органах та підрозділах внутрішніх справ та забезпечення законності і дисципліни на 2001-2005 роки”, наказами МВС України від 30.06.2002 р. № 635 “Про заходи щодо організації проведення науково-дослідницьких робіт та впровадження їх результатів у практичну діяльність органів внутрішніх справ України”, від 28.02.2003 р. № 185 “Про затвердження Програми реформування наукової та науково-технічної діяльності в системі правоохоронних органів”, від 15.05.2003 р. № 491 “Про вдосконалення науково-дослідницької діяльності в системі МВС України”, від 20.10.2003 р. № 1213 “Про затвердження Програми реформування освітянської діяльності МВС України”. Тему внесено до переліку головних напрямів наукових та дисертаційних досліджень Львівського державного університету внутрішніх справ згідно з наказом МВС України від 05.07.2004 р. № 755 “Про затвердження Пріоритетних напрямів наукових та дисертаційних досліджень, які потребують першочергового розроблення і впровадження в практичну діяльність органів внутрішніх справ, на період 2004-2009 років”.
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є визначення теоретико-методологічних і правових засад сутності факторів та детермінант, що впливають на стан законності і дисципліни та профілактики правопорушень у службовій діяльності працівників міліції; обґрунтування найважливіших заходів, спрямованих на удосконалення нормативно-правової бази забезпечення законності і правопорядку в організаційно-управлінській діяльності, аналіз політичної культури, духовної, морально-психологічної сфери щодо забезпечення законності і дисципліни; вироблення науково-практичних рекомендацій щодо забезпечення законності та профілактики правопорушень у службовій діяльності працівників.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок