Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ / сторінка 7

Назва:
ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,19 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Серед суб’єктивних чинників чільне місце посідає безвідповідальність, низькі самоконтроль і самооцінка, правова культура, недостатній рівень освіти професійно-фахової підготовки працівника, умови служби, морально-психологічний стан колективів і підрозділів органів внутрішніх справ.
Таким чином, проблема законності і дисципліни у службовій діяльності органів і підрозділів вимагає не тільки постійної уваги МВС України, а й і науково-теоретичних розвідок, які є важливим підгрунттям в практичній діяльності органів і підрозділів міліції щодо зміцнення законності, дисципліни і правопорядку в Україні.
У розділі 2. Вплив факторів і детермінант на стан законності у службовій діяльності міліції зазначено, що на стан законності і дисципліни суттєвий вплив мають фактори та детермінанти, перш за все, соціально-правовий захист працівників міліції, а також політичні, морально-психологічні та релігійні чинники, їх роль у зміцненні законності і дисципліни серед особового складу.
У підрозділі 2.1. Класифікаційна характеристика факторів та детермінант і їх вплив на зміцнення законності і дисципліни серед працівників міліції показані структурні складові аналізу зазначеної проблеми (структурно-компонентний аналіз, структурно-функціональний аналіз, структурно-динамічний аналіз) та разом із ними, критерії класифікації, аномалії та деформації, помилки у службово-професійній діяльності; напрями профілактики негативних явищ у діяльності ОВС.
Структурно-компонентний аналіз дає змогу виявити усталені функціональні зв’язки, їх логічну впорядкованість та чітке системно-структурне співвідношення. Опираючись на теоретико-методологічну базу структурно-функціонального аналізу, законність слід розглядати як систему, що існує і проявляє себе через зміст, форму і принципи, і як підсистему – органічну частину права, і як елемент.
Структурно-динамічний аналіз визначає законність як складне багатофакторне явище, яке за своєю структурою є абстрактною і в той час конкретно-реальною категорією.
У дисертації розглядається класифікація помилок у службовій діяльності. Серед об’єктивних факторів і детермінант, які впливають на стан законності, автор виділяє наступні: 1) матеріально-духовні; 2) нормативно-правові; 3) організаційно-управлінські; 4) науково-теоретичні; 5) кадрово-професійні.
Суб’єктивні фактори та їх вплив на забезпечення законності і дисципліни слід класифікувати: 1) за змістом і формою службової діяльності; 2) за спрямованістю дій; 3) за рольовою поведінкою; 4) за мотивацією щодо виконання своїх службових обов’язків; 5) за морально-психологічним станом.
У роботі розглядається професійна деформація працівників та її вплив на забезпечення законності і дисципліни. Наголошено, що важливу роль у боротьбі з професійною деформацією відіграє профілактика, яку, на думку дисертанта, слід проводити в таких основних напрямах: 1) науково-теоретичному; 2) організаційно-адміністративному; 3) відновлювально-реабілітаційному; 4) психолого-педагогічному; 5) кадровому.
Науковий аналіз критеріїв класифікації, умов факторів і детермінант щодо зміцнення законності і дисципліни серед особового складу органів і підрозділів внутрішніх справ дає можливість більш детально і всебічно виявити ті елементи, що стоять на заваді і сприяють існуванню та функціонуванню негативних явищ в органах і підрозділах міліції.
У підрозділі 2.2. Соціально-правові засади захисту особового складу працівників міліції під час проходження ними служби, як важливий чинник профілактики правопорушень розглядається одна з актуальних проблем у службовій діяльності працівників міліції. На підрозділи адміністративної служби міліції лягає вся відповідальність щодо забезпечення громадського порядку і безпеки громадян, їм доводиться працювати вкрай напружено і нерідко – нелегких умовах.
За роки Незалежності при виконанні службових обов’язків загинуло 830 працівників міліції, поранено – 5407. Спостерігається негативна тенденція агресивної злочинної спрямованості криміналітету проти працівників міліції (в середньому, за рік реєструють понад 40 тис.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок