Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ / сторінка 9

Назва:
ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,19 KB
Завантажень:
118
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

У формуванні високих морально-психологічних і духовних якостей особового складу органів та підрозділів внутрішніх справ відіграють релігійні чинники. Релігія, як свідчить історія цивілізації, здатна виконувати роль морально-психологічного підґрунття, зміцнюючи і посилюючи віру в необхідність забезпечення законності й правопорядку у службовій діяльності працівника, підвищуючи якість виконання ним свого обов’язку.
У дисертації сформульовані рекомендації щодо зміцнення духовності серед особового складу міліції України, співпраці з різними релігійними конфесіями.
Третій розділ „Організаційно-управлінські аспекти забезпечення законності та профілактики правопорушень у службовій діяльності органів міліції” присвячений сутності кадрової політики та її впливу на становлення і формування особистості правоохоронця. Важливим чинником у зміцненні законності і дисципліни, профілактики правопорушень є взаємодія і партнерство особового складу ОВС із населенням і громадськими формуваннями. У цьому процесі важливу роль відіграють громадська думка та ЗМІ.
Підрозділ 3.1. Роль кадрової політики у зміцненні законності і дисципліни та профілактики правопорушень серед особового складу міліції В ньому йде мова про те, що кадрова політика – це політично-правова, організаційно-управлінська, ідейно-виховна діяльність держави та ОВС, спрямована на відбір, підготовку, розстановку і виховання особового складу органів і підрозділів внутрішніх справ із метою ефективного виконання ними службових обов’язків, що передбачають забезпечення законності, боротьбу зі злочинністю, захист прав і свобод громадян України.
Розглядаючи сутність кадрової політики, автор формулює основні її принципи та класифікує і виділяє п’ять найбільш важливих блоків даного питання, об’єктивні і суб’єктивні фактори впливу на стан і зміцнення законності та дисципліни.
Перший блок стосується професійного відбору, у процесі якого вивчається фізичний статус (стан фізичного та психічного здоров’я); загальний інтелектуальний рівень; уміння і навички; схильності та ціннісні орієнтації; соціальне оточення; особливості кандидата.
Другий блок стосується підготовки фахівця - правоохоронця у навчальних закладах МВС України.
Третій блок вважається службово-професійним, адаптаційним. Він характерний для випускників навчальних закладів, яким належить адаптуватися до умов проходження служби.
До четвертого блоку віднесено питання розстановки і виховання персоналу.
П’ятий блок стосується профілактики правопорушень із боку працівників міліції. У роботі підкреслюється, що дотримання законності і дисципліни у службовій діяльності працівника міліції серйозно впливає на його просування по службі, так званий „кар’єрний ріст”.
У роботі аналізуються критерії відбору на вищі посади, наставницько-кураторська діяльність, застосування новітніх технологій психодіагностики.
У підрозділі 3.2. – Партнерські відносини міліції з населенням та їх роль у зміцненні законності та профілактики правопорушень - підкреслюється, що вивчення взаємовідносин міліції і населення базуються на дотриманні всезагальних методологічних принципів пізнання, зв’язку науки з практикою.
Автор, опираючись на принцип історико-логічного пізнання, аналізує проблеми взаємовідносин міліції і населення в колишньому СРСР, а також сучасний стан взаємин поліції і громадян в США та Великій Британії.
У дисертації акцентується увага на проблемі конфліктів між міліцією і громадянами, а також на формах і методах тісної співпраці і партнерства між ними.
Важливою проблемою, що нині стає все більш актуальною, є забезпечення законності і правопорядку міліції в екстремальних ситуаціях та під час масових заходів.
У дисертації автор аналізує загальну та професійну культуру поведінки правоохоронців, проблему культури спілкування міліції з громадянами, що стає все більш актуальною.
Автор дисертації доходить висновку, що взаємодія міліції і населення має суттєвий вплив на профілактику правопорушень із боку правоохоронців.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ЗАКОННІСТЬ У КОНТЕКСТІ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ В СЛУЖБОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок