Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ОБГРУНТУВАННЯ РОЗРОБКИ НОВИХ КОНСЕРВАНТІВ ДЛЯ ЗАГОТІВЛІ ВОЛОГОГО ЗЕРНА, СИЛОСУ І СІНАЖУ

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ОБГРУНТУВАННЯ РОЗРОБКИ НОВИХ КОНСЕРВАНТІВ ДЛЯ ЗАГОТІВЛІ ВОЛОГОГО ЗЕРНА, СИЛОСУ І СІНАЖУ

Назва:
ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ОБГРУНТУВАННЯ РОЗРОБКИ НОВИХ КОНСЕРВАНТІВ ДЛЯ ЗАГОТІВЛІ ВОЛОГОГО ЗЕРНА, СИЛОСУ І СІНАЖУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,85 KB
Завантажень:
124
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ЛЬВІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ
МЕДИЦИНИ ім. С. З. ГЖИЦЬКОГО
КАВУН Олександр Федорович
УДК: 636.087:633.1:636.085.52
ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ОБГРУНТУВАННЯ
РОЗРОБКИ НОВИХ КОНСЕРВАНТІВ ДЛЯ ЗАГОТІВЛІ
ВОЛОГОГО ЗЕРНА, СИЛОСУ І СІНАЖУ
06.02.02 — годівля тварин і технологія кормів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Львів — 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті кормів УААН.
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент УААН, заслужений діяч науки і техніки України КУЛИК Михайло Федорович, Інститут кормів УААН, заступник директора з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор ВУДМАСКА Василь Юрійович, Інститут землеробства і тваринництва західного регіону України УААН, лабораторія годівлі тварин і технології кормів, головний науковий співробітник;
доктор сільськогосподарських наук, професор БУРЛАКА Віктор Анатолійович, Державний агроекологічний університет, завідувач кафедри годівлі тварин і технології кормів.
Провідна установа: Одеський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра годівлі сільськогосподарських тварин.
Захист дисертації відбудеться “ 27 ” листопада 2003 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.826.02 у Львівській національній академії ветеринарної медицини ім. С. З. Гжицького за адресою: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50, аудиторія № 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Львівської національної академії ветеринарної медицини ім. С. З. Гжицького, за адресою:
79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50.
Автореферат розісланий “ 27 ” жовтня 2003 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат
сільськогосподарських наук О. М. Слобода


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Консервування кормів з використанням хімічних та біологічних препаратів — прогресивний елемент технології заготівлі, насамперед силосу, сінажу, вологого зерна кукурудзи та інших видів кормів. Розробка нових консервантів, які б задовольняли вимоги щодо високої консервуючої дії, та були б доступні для використання, безпечні відносно впливу на продукцію тваринництва, а отже на здоров’я людей та економічно вигідні для товаровиробника — все це покладено в основу актуальності роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота входила до науково-технічної програми “Кормовироб-ництво”, завдання 0,5. “Розробити і впровадити технологію заготівлі високоякісного силосу з кукурудзи з використанням біогенних консервантів” та завдання 06. “Розробити нові консерванти для вологого зерна та технології його зберігання в аеробних умовах” (1996-2000 рр.) та входить до програми на (2001-2005 рр.), номер держреєстрації 0102U000109.
Мета і задачі досліджень полягають у вивченні консервуючої дії пропіонової кислоти, молочнокислих бактерій препарату “Літосил” вітчизняного виробництва й аналогічного — зарубіжного виробництва та розробки нових консервантів біологічного, мінерального і рослинного походження.
Об’єкт досліджень. Пропіонова кислота, сухі бактеріальні закваски молочнокислих бактерій як відомих та розробка нових консервантів для вологого зерна кукурудзи, силосу з підв’яленої маси люцерни і кукурудзяного силосу.
Предмет дослідження. Технологічні прийоми внесення консервантів при заготівлі вологого зернофуражу, мікробіологічний аналіз зерна, використання мінеральних консервантів для консервування вологого зерна кукурудзи в анаеробних умовах, мінерально-біологічний консервант для зеленої маси кукурудзи, консервуюча дія гірчиці білої різних фаз вегетації при силосуванні кукурудзи, насіння гірчиці білої — консервант і фактор підвищення перетравності поживних речовин кукурудзяного силосу та меляса і насіння гірчиці білої — стимулятори ферментації в соєво-кукурудзяній суміші зерна.
Методи досліджень. В роботі при проведенні досліджень використані загальноприйняті зоотехнічні та хімічні методи оцінки консервуючої дії відомих та розроблених нами нових консервантів, біохімічні, спектрофотометричні, потенціометричні методи оцінки якості кормів та статистичні методи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ОБГРУНТУВАННЯ РОЗРОБКИ НОВИХ КОНСЕРВАНТІВ ДЛЯ ЗАГОТІВЛІ ВОЛОГОГО ЗЕРНА, СИЛОСУ І СІНАЖУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок