Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТОКАРНИХ КОМПЛЕКСІВ З ДВОЗАХВАТНИМИ РОБОТАМИ ВДОСКОНАЛЕННЯМ СТРУКТУРИ ТА ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТОКАРНИХ КОМПЛЕКСІВ З ДВОЗАХВАТНИМИ РОБОТАМИ ВДОСКОНАЛЕННЯМ СТРУКТУРИ ТА ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТОКАРНИХ КОМПЛЕКСІВ З ДВОЗАХВАТНИМИ РОБОТАМИ ВДОСКОНАЛЕННЯМ СТРУКТУРИ ТА ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,52 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МАЖАРА ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 621.7.077:621.865.8
ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТОКАРНИХ КОМПЛЕКСІВ З ДВОЗАХВАТНИМИ РОБОТАМИ ВДОСКОНАЛЕННЯМ СТРУКТУРИ ТА ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
Спеціальність 05.03.01 – Процеси механічної обробки, верстати та
інструменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кіровоград – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Технологія машинобудування” Кіровоградського національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Павленко Іван Іванович, Кіровоградський національний технічний університет, завідувач кафедри “Технологія машинобудування”.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Струтинський Василь Борисович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, завідувач кафедри “Конструювання верстатів та машин”;
кандидат технічних наук, доцент Кириченко Андрій Миколайович, Кіровоградський національний технічний університет, завідувач кафедри “Металорізальні верстати та системи”.
Провідна установа:
Донбаська державна машинобудівна академія Міністерства освіти і науки України, кафедра “Металорізальні верстати та інструменти”, м. Краматорськ.
Захист відбудеться 03 липня 2007 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К23.073.01 у Кіровоградському національному технічному університеті за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського національного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
Автореферат розісланий 25 травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Каліч
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку виробництва вимагає активного впровадження гнучких систем, які включають в себе верстати з програмним керуванням, комп’ютерну техніку та промислові роботи. Останні як гнучкі засоби автоматизації дозволяють комплексно вирішувати соціальні та економічні проблеми. Одним із перспективних напрямків розвитку гнучких виробничих систем є створення верстатних комплексів з двозахватними роботами, які дозволяють значно підвищити продуктивність обробки деталей та оперативно виконувати переналагодження технологічної системи на випуск іншої номенклатури виробів.
Токарні комплекси мають багатоваріантні виконання за конструктивними та технологічними ознаками. Значною мірою це стосується особливостей використовуваних роботів (портальні, встановлені на верстаті, встановлені на підлозі, одно- чи двозахватні і ін.), допоміжних пристроїв (подавальні, прий-мальні, подавально-приймальні), а також їх конструктивного і компонувального виконання. Створення в цих умовах ефективних токарних робототехнологічних комплексів (РТК) із двозахватними роботами є актуальною проблемою.
Це потребує ґрунтовного дослідження продуктивності різних виконань токарних комплексів та двозахватних пристроїв, їх аналізу на структурному, кінематичному і конструктивному рівнях, теоретичних й експериментальних досліджень динамічної якості конструкцій пристроїв, створення загальної методики проектування зазначених пристроїв і рекомендацій по ефективному використанню токарних комплексів з двозахватними роботами при конкретних умовах виробництва. Вирішенню цих актуальних задач і присвячена дана дисертаційна робота.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота пов’язана з напрямком досліджень кафедри технології машинобудування Кіровоградського національного технічного університету та з виконанням держбюджетних тем №45Б102 “Дослідження точності та динаміки промислових роботів” (№ державної реєстрації 010211000706), №45Б105 “Силові навантаження захватних пристроїв промислових роботів” (№ державної реєстрації 0105V001507).
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення продуктивності токарних РТК з двозахватними промисловими роботами за рахунок проведення структурних вдосконалень та покращення динамічних показників двозахватних пристроїв, з розробкою рекомендацій щодо їх проектування і ефективного використання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ТОКАРНИХ КОМПЛЕКСІВ З ДВОЗАХВАТНИМИ РОБОТАМИ ВДОСКОНАЛЕННЯМ СТРУКТУРИ ТА ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок