Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,01 KB
Завантажень:
319
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Семир’янов Дмитро Якович
УДК 351.713
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління;
адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право.
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата юридичних наук
Ірпінь – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі адміністративного права та адміністративної і кримінально-процесуальної діяльності Національної академії державної податкової служби України Державної податкової адміністрації України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Шкарупа Віктор Костянтинович,
начальник кафедри адміністративного права та адміністративної
і кримінально-процесуальної діяльності Національної академії державної податкової служби України.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Калюжний Ростислав Андрійович,
Національна академія внутрішніх справ України,
начальник кафедри теорії держави та права;
кандидат юридичних наук, доцент
Гіжевський Володимир Казимирович,
Університет економіки та права “КРОК”,
проректор.
Провідна установа: Національний університет внутрішніх справ (м. Харків), кафедра адміністративного права та адміністративної діяльності органів внутрішніх справ
Захист відбудеться 07 квітня 2004 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.855.02 в Національній академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. К. Маркса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Національної академії державної податкової служби України за адресою: 08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул.Садова, 53.
Автореферат розісланий 05 березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Забарний Г.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Конституційна розбудова в Україні соціальної правової держави на ринкових засадах передбачає відповідні зміни в управлінні державою економічними процесами.
Перехід України до ринкової економіки, як не прикро, супроводжується погіршенням криміногенної ситуації у сфері оподаткування, створенням сприятливих умов для зростання рівня організованої злочинності у сфері економіки, що є одним з негативних соціальних явищ.
Зростає фінансова могутність тіньових структур, злочинними елементами постійно запроваджуються нові схеми та способи ухилення від оподаткування, “відмивання” незаконно отриманих прибутків, здійснюються різноманітні махінації з фінансовими ресурсами.
За таких умов, особливого значення набуває інформаційно-аналітичне забезпечення управління підрозділами податкової міліції України, виявлення нових злочинних схем у сфері господарської діяльності, визначення шляхів їх руйнування та притягнення до відповідальності винних осіб, розповсюдження передового досвіду серед інших підрозділів податкової служби. Саме такі задачі покладаються сьогодні на інформаційно-аналітичні підрозділи податкової міліції.
Актуальність дослідження обумовлена новизною розглянутого напрямку, великою практичною значимістю результатів діяльності податкової міліції для вирішення державних проблем забезпечення економічної безпеки України, значним ускладненням методів інформаційно-аналітичної роботи у сфері оподаткування і відсутністю фундаментальних праць по цій проблематиці.
На сьогоднішній день не вироблено єдиного комплексного підходу до організації інформаційно-аналітичного забезпечення управління підрозділами податкової міліції України. Відсутня методологія здійснення аналітичних досліджень у сфері протидії злочинам та іншим видам правопорушень у сфері оподаткування. Відсутнє єдине розуміння функцій, задач та принципів інформаційно-аналітичного забезпечення управління підрозділами податкової міліції.
Необхідність якнайшвидшого розв’язання цих задач обумовлює потребу в науковому вирішенні, розробці, систематизації та впровадженні у практику заходів з удосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення управління підрозділами податкової міліції України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДРОЗДІЛАМИ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок