Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕНЕДЖМЕНТ ЯКОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ

МЕНЕДЖМЕНТ ЯКОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ

Назва:
МЕНЕДЖМЕНТ ЯКОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,56 KB
Завантажень:
166
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
КРИВОРУЧКО ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
УДК 65.018 : 656.13
МЕНЕДЖМЕНТ ЯКОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ
АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, Міністерство освіти і науки України
Науковий консультант: доктор економічних наук, професор
Шинкаренко Володимир Григорович,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України
Кузьмін Олег Євгенович, Національний університет “Львівська політехніка”, директор навчально-наукового інституту економіки і менеджменту;
доктор економічних наук, професор
Орлов Петро Аркадійович, Харківський національний економічний університет, завідувач кафедри економіки і маркетингу;
доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
Чекаловець Віктор Ігнатович, Одеський національний морський університет, завідувач кафедри економіки підприємства і підприємництва.
Захист відбудеться “18” жовтня 2007 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.05 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха,7, ауд. 3.501.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. 2.209.
Автореферат розісланий “12 ”вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.В. Чорнобровка


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
На всіх етапах розвитку суспільного виробництва однією з основних категорій, що обумовлюють спосіб життя, соціальну й економічну основу успішного існування людини, організацій і суспільства в цілому, є якість. За умов глобалізації світової економіки, стрімкого розвитку сфери послуг, їх переорієнтації на ринок споживачів проблема якості набуває особливого значення.
Забезпечення росту економіки України, створення умов для подальшого розвитку транспортного комплексу, його інтеграції у європейську і світову транспортні системи зумовлюють першочерговість цієї проблеми для підприємств автомобільного транспорту. Це пов'язано, насамперед, з необхідністю підвищення конкурентоспроможності національних перевізників на міжнародних ринках автомобільних перевезень і посиленням конкуренції на внутрішньому ринку автомобільних послуг. Забезпечення якості продукції (послуг) досягається при добре організованому менеджменті.
Актуальність теми. Теоретичні і методологічні основи менеджменту якості розроблені в дослідженнях зарубіжних і вітчизняних вчених: У.Е. Демінга, Д. Джурана, К. Ісикави, Ф.Б. Кросбі, Г. Тагуті, А. Фейгенбаума, Дж. Харрингтона, Хьюберта К. Рамперсада, О.В. Аристова, О.П. Глудкіна, І.Д. Ільєнкової, О.Є. Кузьміна, В.А. Лапідуса, І.І. Мазура, В.В. Окрепилова, В.Ю. Огвоздіна, П.А. Орлова, В.Д. Шапіро, М.І. Шаповала й інших. Наукові розробки в цій сфері знань охоплюють значний спектр досліджень. У них визначено понятійний апарат, принципи і методи менеджменту якості, розглянуто підходи до управління, як в історичному розвитку, так і сучасні – Total Quality Management (загального менеджменту якості), сформована нормативна база менеджменту якості тощо.
На транспорті цій проблемі присвячені роботи В.Л. Диканя, Л.Г. Зайончика, А.В. Комарова, Ю.Ф. Кулаєва, М.Ф. Трихункова, Є.М. Сича, В.Б. Ухарського, В.І. Чекаловця, В.Г. Шинкаренка й інших. Однак менеджмент якості в автотранспортних підприємствах (АТП) розглядається відокремлено як управління різними об'єктами: якістю перевезень, технічного обслуговування і ремонту автомобілів, транспортного обслуговування організацій промисловості і сільського господарства та ін. Такий підхід не забезпечує комплексність при формуванні і досягненні якості кінцевої продукції автотранспортних послуг.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: МЕНЕДЖМЕНТ ЯКОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок