Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Педагогічні умови керівництва самостійноЮ підготовкОЮ курсантів військових вищих навчальних закладів

Педагогічні умови керівництва самостійноЮ підготовкОЮ курсантів військових вищих навчальних закладів

Назва:
Педагогічні умови керівництва самостійноЮ підготовкОЮ курсантів військових вищих навчальних закладів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,22 KB
Завантажень:
202
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національна Академія
Державної Прикордонної служби України
ім. богдана хмельницького
Генералова Наталя Михайлівна
 
УДК 355.232
Педагогічні умови керівництва
самостійноЮ підготовкОЮ курсантів
військових вищих навчальних закладів
Спеціальність 13.00.04
Теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Здобувач Генералова Н. М.
Хмельницький – 2003


дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському військовому університеті міністерства оборони України.
Науковий керівник: | Кандидат педагогічних наук, доцент
Томків Ігор Орестович
Національна академія Державної прикордонної служби України
ім. Богдана Хмельницького, заступник ректора.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Тюріна Валентина Олександрівна, Національний університет внутрішніх справ МВС України, кафедра загальної соціології, професор кафедри;
кандидат педагогічних наук, доцент Коханко Октавіан Михайлович Технологічний університет поділля, кафедра педагогіки та психології, завідувач кафедри.
Провідна установа:
Національна академія внутрішніх справ МВС України, кафедра кадрової роботи та педагогіки, м. Київ.
Захист відбудеться “__18_”____грудня_______2003 р. о _10-00____ год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького за адресою: 29003, м. Хмельницький , вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького (29003, м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розіслано “__14__”________листопада__________2003р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат педагогічних наук,
доцент Галімов А. В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Радикальні перетворення у сфері економічного, політичного і соціального розвитку суспільства, реформа в Збройних силах України вимагають високоосвічених військових спеціалістів, дисциплінованих виконавців наказів щодо здійснення складної діяльності та здатних організувати колективну роботу з відпрацювання поставлених завдань.
Необхідність засвоєння безперервно зростаючого обсягу знань, що одержують ся у ввнз за умов фіксованої кількості годин на самостійну підготовку, призводить до виникнення протиріч між системою підготовки майбутнього фахівця і реальними умовами самостійного навчання курсантів. на даному етапі розвитку навчання у ввнз переважно застосовується авторитарна і маніпулятивна стратегія впливу офіцерського і викладацького складу на курсанр'e0 курсанстерігається протиріччя між практичною необхідністю курсантів у самостійному набутті знань, навичок і вмінь, розвитку пізнавальної діяльності та існуючими умовами організації навчального процесу, особливо під час самопідготовки.
Ще одне протиріччя полягає в тому, що навчання у ввнз залежить, з одного боку, від вимог до випускників, а з іншого – від початкового рівня підготовленості до пізнавальної та комунікативної діяльності. постає необхідність у створенні такої технології навчання під час самопідготовки, яка б наочно переконала курсантів в реальності перспективи досягнення необхідного рівня освіченості недостатньо підготовлених і не загубила б потенціал добре підготовлених курсантів. Зазначені протиріччя визначили проблему дослідження.
Розуміння ролі самостійної навчальної роботи з часом зазнало значних змін. Її вагоме значення в навчанні знайшло своє відображення як в класичній педагогічній спадщині (а. Дистерверг, Я.А. Коменський, К.Д. Ушинський), так і в сучасній вітчизняній педагогічній думці (В.К. Буряк, В.П. Безпалько, М.Н. Журавська, В.Г. Кремень, Г.К. Селевко, П.І. Підкасистий, В.В. Ягупов та ін.), і зарубіжній педагогічній науці (К.Б. Гуд, А. Тоффер та ін.).
Базовими для розробки зазначеної проблеми стали праці В.П. Безпалька, Ю.В. Васильєва, В.Н. Загвязинського, Н. В. Кузьміної, В.К. Буряка, Є.В. Тонкова, П.І. Підкасистого, І.І. ільясова, В.Я. Ляудіс та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Педагогічні умови керівництва самостійноЮ підготовкОЮ курсантів військових вищих навчальних закладів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок