Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c

Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c / сторінка 2

Назва:
Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,83 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Це вказує на можливість появи антитіл, подібних до IV-1c.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тему дисертаційної роботи було затверджено на засіданні вченої ради Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, протокол №1 від 17.01.1997 р. Дисертаційна робота безпосередньо зв’язана з плановими дослідженнями відділу за бюджетними темами: “Вивчення структурної організації та функції тромбоцитарного інтегрину GPIIb-IIIa та інших білків системи гемостазу” (1995-1997рр.), № ДР 0195U002946; “Вивчення механізму активації ключових проферментів системи фібринолізу та гемостазу активаторами непрямої дії”, (1998-2000рр.), №ДР 0198U00345.
Мета та задачі дослідження. Метою роботи було вивчення процесу негідролітичної індукції каталітичної активності у проферментах серинових протеїназ на моделі плазміноген – антиплазміногенове моноклональне антитіло IV-1c (МКА IV-1c). На досягнення мети нами було сформульовано такі задачі:
1.
Вивчити вплив на процес індукції фізико-хімічних умов середовища;
2.
Встановити енергію активації обох фаз процесу індукції каталітичної активності плазміногену;
3.
Дослідити можливості специфічної регуляції індукції каталітичної активності плазміногену антиплазміногеновим моноклональним антитілом IV-1c;
4.
Описати механізм процесу індукції каталітичної активності плазміногену МКА IV-1c та сформулювати на цій основі схему реакції активації.
Об’єкт дослідження. Профермент плазми крові плазміноген у Глу- та Ліз-формах. Моноклональне антиплазміногенове антитіло IV-1c, яке здатне, під час утворення комплексу з антигеном, викликати конформаційні перебудови, що ведуть до індукції каталітичної активності проферменту. Специфічна та неспецифічна регуляція взаємодії плазміногену та антитіла IV-1c.
Предмет дослідження. Індукція каталітичної активності плазміногену антиплазміногеновим моноклональним антитілом IV-1c. Вплив різних фізико-хімічних умов, концентраційні залежності процесу індукції каталітичної активності та регуляція цього процесу специфічними інгібіторами плазміну.
Методи дослідження. В роботі застосовано методи очищення білкових препаратів антитіл, плазміногену різних форм, плазміну, стрептокінази з сироватки крові та клітинних супернатантів. Визначення амідолітичної активності плазміногену, комплексів плазміноген–стрептокіназа та плазміноген–МКА IV-1c за різних умов активації провадилося спектрофотометрично у мікропланшетах для ридера–спектрофотометра. Для визначення процесів зв’язування було застосовано метод імуноферментного аналізу з використанням детектування за допомогою лужної фосфатази. Визначення ступеню очищення білкових препаратів та контролю гідролізу білків проводили електрофоретично за різних умов. Обчислення результатів проводили з використанням спеціалізованих програмних продуктів.
Наукова новизна одержаних результатів. Вперше проведено дослідження механізмів процесу індукції каталітичної активності плазміногену моноклональними антитілами. Обгрунтовано використання моноклональних антитіл відповідної специфічності як моделі вивчення механізмів індукції каталітичної активності проферментів серинових протеїназ. Остаточно підтверджено гіпотезу щодо необхідності двоцентрової взаємодії плазміногену з негідролітичними активаторами, що вказує на певну просторову спрямованість молекул комплексу та на загальні механізми процесу експонування каталітичної тріади серинових протеїназ. У роботі виконано ряд досліджень стосовно впливу фізико-хімічних факторів на процес індукції каталітичної активності, що дає змогу провести аналогії з відомими фактами, визначити стабільність комплексу до зовнішнього впливу та стандартизувати процес індукції відносно впливу на нього певних факторів. Продемонстровано залежність швидкості індукції від концентрації протонів у середовищі, характер якої дещо відмінний від рН-залежності індукції каталітичної активності плазміногену стрептокіназою, обумовлену, очевидно, відмінністю у будові активного центру комплексів СК–Пг та Пг–МКА IV-1c.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок