Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c

Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c / сторінка 7

Назва:
Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,83 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
За переходу від рН ~6,4 до рН 7,4 швидкість знижується у 1,6 рази та у 2,5 рази з рН 7,4 до рН 8,2. Загалом швидкість процесу індукції плазміногену антиплазміногеновим антитілом IV-1c знижується (від максимуму за рН 6,45) у 4 рази (від 1,3 нмоль плазміну до 0,3 пмоль плазміну на хвилину). Слід зазначити, що індукція каталітичної активності Глу-плазміногену стрептокіназою за різних значень рН відбувається дещо інакше. Лінійне наростання швидкості індукції відбувається за значень рН від 5,7 до 6,2 (рК відповідає іонізації імідазолу гістидину). В абсолютних значеннях утворення плазміну наростає з 5,25 пмоль до 16 пмоль на хвилину відповідно. Від рН 6,2 до рН 7,7 швидкість індукції каталітичної активності практично не змінюється, залишаючись на рівні 16 пмоль плазміну на хвилину (Рис 1, Б).
Значення рН 6,2 – 7,7, відповідні максимальній швидкості за індукції каталітичної активності плазміногену стрептокіназою, є наближеними до значень іонізації як імідазольної групи гістидину, так і рК термінальної аміногрупи.
Вплив іонної сили інкубаційного середовища на реакцію індукції каталітичної активності плазміногену МКА IV-1c.
Процес індукції каталітичної активності у молекулі Глу-плазміногену МКА IV-1c за різних концентрацій NaCl вивчали за розщепленням хромогенного субстрату S2251 (Рис. 2). Початкова швидкість реакції різко падає навіть за найнижчих концентрацій солі. Можливо, блокування якоїсь групи призводить до утруднень не лише первинної взаємодії, а й до подальших конформаційних перебудов молекули плазміногену. Загалом початкова швидкість реакції є дуже залежною від наявності солі в інкубаційному середовищі. Як уже сказано вище, вона різко падає за появи солі у розчині, надалі лінійно сповільнюючись в міру наростання концентрації хлориду натрію. Концентрація NaCl, що на 50% пригнічує швидкість індукції каталітичної активності Глу-плазміногену становить 0,3 М.
Вплив температури на швидкість реакції індукції каталітичної активності плазміногену МКА IV-1c.
Температурну залежність процесу індукції каталітичної активності Глу-плазміногену антиплазміногеновим моноклональним антитілом IV-1c проводили за стандартною методикою з використанням хромогенного субстрату S2251. Реакція індукції каталітичної активності Глу-плазміногену МКА IV-1c практично не проходила за температур нижчих ніж 20оС (Рис. 3). Швидкість реакції за температури 10оС і 19оС практично однакова та мало відмінна від нуля. При температурі 25-30оС реакція є досить повільною зі значним подовженням лаг-періоду. Наростання швидкості є особливо інтенсивним по досягненні температури інкубаційного середовища 30оС з максимумом при 37оС.
Швидкість першої фази реакції визначали як V = 1/t, другої фази (швидкої) за стандартним методом обчислювання. Швидкість реакції під час лаг-періоду лінійно зростає від температури 25 градусів за Цельсієм до температури 34оС майже з однаковим приростом у 8,9?10-4. Максимального значення швидкість першої фази реакції набуває при температурі 37 градусів за Цельсієм, при температурі 40оС вона падає до тих же значень, що і при 34оС. Натомість швидкість другої фази реакції є абсолютно незначною включно до температури 30оС, надалі різко зростаючи. Іншою відмінністю температурної залежності другої фази від першої є менша різниця між максимальною швидкістю при 37оС та швидкостями при 34оС і 40оС. Зниження швидкості розщеплення субстрату при 40оС, очевидно, спричинено насамперед інактивацією білкових макромолекул внаслідок часткової денатурації. Отже, температурний оптимум першої (лаг-фази) та другої (швидкої) фаз реакції співпадає та становить 37 градусів за Цельсієм.
Визначення енергії активації Е проводили графічно відповідно до рівняння Ареніуса. Для першої або повільної фази реакції індукції каталітичної активності Глу-плазміногену антиплазміногеновим моноклональним антитілом IV-1c уявне значення енергії активації дорівнює 19·ккал/моль, а для другої (швидкої) фази реакції 40 ккал/моль.
ВПЛИВ Іонного складу середовища на процес індукції каталітичної активності
Значного впливу аніонного складу середовища на реакцію індукції каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c не зафіксовано.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок