Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c

Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c / сторінка 8

Назва:
Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,83 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

Лаг-період реакції індукції каталітичної активності плазміногену МКА IV-1c значно скорочувався за наявності в інкубаційному середовищі іонів магнію, барію та стронцію (Рис. 4). Катіони кальцію практично не впливали на тривалість лаг-періоду, кобальту та нікелю – значно його подовжували. Тривалість другої фази реакції скорочувалася за наявності катіонів магнію, кальцію, барію та стронцію, подовжувалася – нікелю та кобальту. Внесення до інкубаційного середовища катіонів міді, цинку чи марганцю повністю пригнічувало реакцію.
Швидкість реакції індукції в лаг-періоді була максимальною, відповідно, за наявності у розчині катіонів барію та стронцію, дещо прискореною – магнію. Кальцій не впливав на швидкість реакції, тоді як нікель і кобальт значно її пригнічували. Дія катіонів на швидку фазу реакції є подібною та відбиває залежність описану вище для тривалості реакції. Єдиною відмінністю є незначне, недостовірне прискорення в разі наявності у розчині катіонів кальцію.
Наявність не лише інгібуючого, а й стимулюючого ефекту двовалентних катіонів на реакцію індукції каталітичної активності плазміногену МКА IV-1c, не описаного досі, спонукала нас до докладнішого вивчення впливу стронцію на перебіг реакції. Стронцій було обрано, оскільки його стимулюючий ефект є максимально вираженим. Тривалість як лаг-періоду, так і другої фази реакції скорочувалася з наростанням концентрації стронцію від 0,2 до 1,2 мМ. За низьких концентрацій стронцію – 0,2-0,4 мМ скорочення тривалості реакції було незначним, надалі, за 0,6 мМ, було зафіксовано значне скорочення часу, необхідного на індукцію каталітичної активності плазміногену комплексу. За подальшого зростання концентрації стронцію стимулюючий ефект зростав незначно з виходом на плато в районі 0,8-1,0 мМ.
Впливу стронцію на первинне зв’язування Глу-плазміногену з антиплазміногеновим моноклональним антитілом IV-1c у згаданому діапазоні концентрацій практично не зафіксовано. Можна говорити хіба за недостовірну тенденцію до стимуляції зв’язування. Швидкість реакції у лаг-періоді була незмінною в діапазоні концентрацій катіонів стронцію від 0 до 0,4 мМ. За концентрації 0,6 мМ було зафіксовано відчутне зростання швидкості, яка надалі не змінювалася, незважаючи на подальше зростання концентрації стронцію. Залежність швидкості другої фази реакції від концентрації стронцію в інкубаційному середовищі мала типовий сигмоїдальний характер з напівмаксимумом за концентрації 0,6 мМ та виходом на плато за концентрацій 0,8 – 1,0 мМ.
Залежність швидкості реакції індукції каталітичної активності плазміногену МОНОКЛОНАЛЬНИМ АНТИТІЛОМ IV-1c від концентрації компонентів
З аналізу залежності швидкості індукції каталітичної активності Глу-плазміногену від його концентрації можна зробити висновок, що лізин-зв’язуючі ділянки вільного Глу-плазміногену не конкурують з такими плазміногену комплексу за С-кінцеві залишки лізину гамма–ланцюгів IV-1c (Рис. 5). Крива зростання швидкості утворення активних центрів у плазміногені за концентрації МКА IV-1c, меншій за концентрацію Глу-Пг, має експоненціальний характер. У цьому випадку концентрація комплексу Пг–МКА IV-1c менша за концентрацію вільного антитіла, тож швидкість індукції каталітичної активності комплексу Пг–МКА IV-1c дещо пригнічується, очевидно внаслідок конкуренції С-кінцевих залишків лізину вільних імуноглобулінів з МКА IV-1c комплексу за лізин-зв’язуючі ділянки кринглових структур плазміногену.
За еквімолярної чи більшої за концентрацію плазміногену концентрації МКА IV-1c “надлишок” C-кінцевих залишків лізину IV-1c помітно інгібує взаємодію лізин-зв’язуючих ділянок Пг з кінцевими залишками лізину антитіла комплексу Пг–IV-1c (Рис. 6). Відтак, крива залежності швидкості індукції каталітичної активності від концентрації МКА IV-1c має характерну куполоподібну форму. Можна сказати, що надлишок МКА IV-1c у цьому разі діє подібно до 6-АГК, займаючи лізин-зв’язуючі ділянки С-кінцевими залишками лізину своїх -ланцюгів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок