Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c

Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c / сторінка 9

Назва:
Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,83 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Відсутність інгібуючої дії надлишкових концентрацій Глу-плазміногену, імовірно, можна пояснити закритою конформацією Глу-Пг , в якій його лізин-зв’язуючі ділянки недоступні для С-кінцевих лізинів -ланцюгів IV-1c. Отже, зв’язування С-кінцевих залишків лізину з ЛЗД кринглових структур плазміногену має бути другою стадією формування комплексу.
Інгібування реакції індукції каталітичної активності плазміногену моноклональнИМ антитілОМ IV-1c a2-антиплазміном
Здатність a2-антиплазміну інгібувати комплекси плазміногену з некаталітичними активаторами є важливою характеристикою останніх. Скажімо, a2-антиплазмін не інгібує активність комплексу плазміногену зі стрептокіназою, тоді як зі стафілокіназою пригнічує практично до нуля. Таку різницю, імовірно, можна пояснити відмінностями механізмів індукції каталітичної активності плазміногену різними індукторами, насамперед ступенем експонованості та доступності активного центру плазміногенової компоненти комплексу.
Реакція індукції каталітичної активності Глу-плазміногену дуже ефективно пригнічується a2-антиплазміном (Рис. 7). Уже додавання 1,25 пмоль (5нМ) інгібітора до 25 пмоль (100 нМ) комплексу призводить як до затягування лаг-періоду, так і подовження тривалості швидкої фази реакції. 5 пмоль a2-антиплазміну пригнічують амідолітичну активність комплексу Глу-Пг–МКА IV-1c практично до нуля. Залежність швидкості інгібування a2-антиплазміном лаг-періоду реакції індукції каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c є лінійною. Константа п’ятдесятивідсоткового інгібування – І50% – становить 3,5 пмоль. Таким же є характер інгібування і другої фази реакції, з тією різницею, що І50% становить 0,86 пмоль. Очевидно, під час другої фази реакції індукції взаємодія інгібітора з плазміногеном комплексу є специфічною за активним центром, тоді як під час лаг-періоду, найімовірніше, гальмування реакції відбувається внаслідок конкуренції за лізин-зв’язуючі ділянки плазміногену антитіла та інгібітора.
Загально відомим є, що повне пригнічення активності плазміногену, активованого фізіологічними активаторами, досягається за співвідношення фермент : інгібітор – 1:1,4-1,5. З кривої залежності швидкості реакції індукції каталітичної активності Глу-плазміногену МКА IV-1c від концентрації плазміногену ясно видно, що по досягненні еквімолярного співвідношення Пг-МКА IV-1c швидкість реакції перестає зростати. Зі сказаного можна зробити висновок, що комплекс плазміноген-антитіло має амідолітичну, але не активаторну активність, тобто наявний в інкубаційному середовищі вільний плазміноген не активується до плазміну. Отже, a2-антиплазмін у даному разі пригнічує амідолітичну активність власне комплексу. Відповідно, зі співвідношення концентрацій інгібітору та комплексу, можна зробити висновок, що індукція каталітичної активності плазміногену МКА IV-1c не є стовідсотковою, конформаційних перебудов, необхідних для експозиції активного центру плазміногену, зазнають приблизно 20% молекул плазміногену, зв’язаних з антиплазміногеновим моноклональним антитілом.
Швидкість утворення активних центрів плазміногенової складової під час індукції каталітичної активності плазміногену МКА IV-1c
За калібрувальною кривою активності плазміну з одержаної кривої залежності швидкості розщеплення субстрату комплексом Пг–МКА IV-1c можна розрахувати швидкість утворення активних центрів на хвилину процесу (Рис. 8). Форма одержаної кривої є типовою для вірогідності розподілу з симетричними початковою і кінцевою ділянками. Така залежність не є характерною для одностадійних реакцій, де швидкість визначено концентрацією реагентів і з її зниженням швидкість експоненційно падає. З її форми, очевидно, можна зробити висновок щодо багатостадійності процесу. Різке зростання амідолітичної активності комплексу може свідчити за появу плазміну та формування, так званого, “позитивного зворотнього зв’язку”, характерного, скажімо, для індукції каталітичної активності плазміногену стрептокіназою.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: Індукція каталітичної активності плазміногену моноклональним антитілом IV-1c

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок