Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ КОСОСТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ НЕЛІНІЙНОСТІ ДЕФОРМУВАННЯ БЕТОНУ

МІЦНІСТЬ КОСОСТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ НЕЛІНІЙНОСТІ ДЕФОРМУВАННЯ БЕТОНУ

Назва:
МІЦНІСТЬ КОСОСТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ НЕЛІНІЙНОСТІ ДЕФОРМУВАННЯ БЕТОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,90 KB
Завантажень:
49
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
пОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ Кондратюка
Пахомов Роман Іванович
УДК 624.012.45:624.075
МІЦНІСТЬ КОСОСТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
З УРАХУВАННЯМ НЕЛІНІЙНОСТІ ДЕФОРМУВАННЯ БЕТОНУ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент
Роговий Станіслав Іванович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри архітектури та міського будівництва;
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Азізов Талят Нуредінович, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, завідувач кафедри техніко-технологічних дисциплін;
кандидат технічних наук, доцент
Жорняк Микола Сидорович, Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського, доцент кафедри геодезії, землевпорядкування та кадастру.
Захист відбудеться “ 20 “ листопада 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44. 052. 02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою:
36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 218 (зал засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою:
36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий “ 16 “ жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Чернявський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Бетонні та залізобетонні конструкції широко застосовуються в будівництві. Технологія залізобетону постійно вдосконалюється, збільшується кількість різновидів бетону й арматури, поліпшуються їх фізико-механічні властивості. Це, у свою чергу, потребує нових експериментальних і теоретичних досліджень, що дозволяють розвивати та вдосконалювати методи розрахунку таких конструкцій, які відповідають потребам будівельної індустрії. Розв’язуються поставлені питання за допомогою використання високоміцних матеріалів, нових конструкцій та конструктивних систем, а також розробленням і вдосконаленням методів розрахунку, підтверджених експериментальними дослідженнями.
Одночасно з появою нових технологій і матеріалів вдосконалюються нормативні документи з розрахунку й проектування бетонних та залізобетонних конструкцій. На основі ретельного аналізу і відбору розрахункових моделей, які прийняті в міжнародних, національних нормативних документах та наукових джерелах, підготовлені і всебічно обговорюються в літературі нові російські норми із проектування таких конструкцій.
У зв'язку з інтеграційними процесами України в Європу найближчим часом готуються до перегляду і видання вітчизняні норми з проектування бетонних та залізобетонних конструкцій, де передбачається включення нових розрахункових положень, заснованих на універсальних фізичних та теоретичних моделях, які дають можливість точніше враховувати реальний характер роботи залізобетонних елементів, що забезпечує більшу точність розрахунків конструкцій і оптимальні витрати матеріалів. У наш час активно обговорюється та впроваджується деформаційна розрахункова модель, яка реалізується на основі повних діаграм деформування бетону й арматури.
Відзначаючи прогресивне направлення з питань удосконалення методики розрахунку залізобетонних конструкцій, прийнятих у різних нормах, необхідно констатувати, що при переході на деформаційну модель не використовуються реальні діаграми, які отримані в різних експериментах, а також мають місце радикальні спрощення таких діаграм.
Тому, проведення досліджень із удосконалення деформаційної розрахункової моделі, яка на єдиній методологічній основі дає можливість ураховувати реальні властивості бетону та арматури, а також об’єктивно оцінювати напружено-деформований стан перерізу бетонного чи залізобетонного елемента на різних рівнях навантаження, є актуальним і важливим завданням.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МІЦНІСТЬ КОСОСТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З УРАХУВАННЯМ НЕЛІНІЙНОСТІ ДЕФОРМУВАННЯ БЕТОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок