Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЛІНІКО - МОРФОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЛЕЙОМІОМИ МАТКИ У ЖІНОК ПІЗНЬОГО РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ

КЛІНІКО - МОРФОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЛЕЙОМІОМИ МАТКИ У ЖІНОК ПІЗНЬОГО РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ

Назва:
КЛІНІКО - МОРФОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЛЕЙОМІОМИ МАТКИ У ЖІНОК ПІЗНЬОГО РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,95 KB
Завантажень:
307
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА“
ІНСТИТУТ ПЕДIАТРІЇ, АКУШЕРСТВА І ГIНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМIЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ”
МОГІЛЕВСЬКИЙ ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ
УДК 618.14-006.36-055.5-036+572.7
КЛІНІКО - МОРФОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ
ЛЕЙОМІОМИ МАТКИ
У ЖІНОК ПІЗНЬОГО РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ
14.01.01 – акушерство і гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державній установі “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України”.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
ТАТАРЧУК ТЕТЯНА ФЕОФАНІВНА,
Державна установа “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України” (м. Київ),
завідуюча відділення ендокринної гінекології
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
ГОЛОТА ВЛАДИСЛАВ ЯКОВИЧ,
Національний медичний університет
ім. О.О.Богомольця МОЗ України (м. Київ),
професор кафедри акушерства і гінекології №3
доктор медичних наук, професор
ЮЗЬКО ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ,
Національна медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л.Шупика МОЗ України (м. Київ),
завідувач кафедри акушерства і гінекології №1
Провідна установа: Донецький державний медичний університет
ім. М. Горького МОЗ України, кафедра акушерства, гінекології і перинатології ФПО
Захист відбудеться “30 ” жовтня 2007 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство і гінекологія” при Державній установі “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України” (04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державної установи “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України”
(04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий “14 ” вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В.Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Збільшення тривалості життя й відповідно значне зростання питомої ваги жінок старшого віку в популяції, з одного боку, та висока частота дисгормональних гіперпроліферативних процесів у міометрії саме в цій віковій категорії – з другого, зумовлюють соціальну та медичну актуальність вивчення особливостей перебігу дисгормональних захворювань матки, серед яких провідне місце посідає лейоміома матки (Л.І.Іванюта, 2002; Л.В.Тимошенко, 2001; Е.М.Вихляева, 2004; И.С.Сидорова, 2003; S.M.Schwartz, 2001). Саме тому питання профілактики та оптимізації методів лікування лейоміоми матки з кожним роком набуває все більшої актуальності.
Висока частота розвитку лейоміоми матки у жінок пізнього репродуктивного віку і потенційний ризик її злоякісної трансформації зумовлюють важливість вивчення особливостей перебігу лейоміоми матки у цієї категорії жінок, визначення маркерів дійсної проліферації та розробки алгоритмів диференційованих методів лікування.
На жаль, основним методом лікування лейоміоми матки на цей час залишається хірургічний, при цьому радикальні операції виконуються у 80,7% хворих (В.Н.Кустарів, В.А.Линде, 2001; M.S.Broder et al., 2000). Ризик розвитку інтра- й післяопераційних ускладнень, які складають 27,3%, та розвиток “синдрому хірургічної менопаузи” після радикальної гістеректомії, частота якої сягає 80%, зумовлює необхідність більш виваженого підходу до вибору хірургічного методу лікування лейоміоми матки.
Крім того, у сучасних соціально-економічних умовах збільшується відсоток жінок, для яких залишається актуальним питання репродуктивної функції у віці понад 40 років.
У зв’язку із цим, останніми роками все ширше застосовуються мініінвазивні органозберігаючі методи лікування лейоміоми матки, такі як: емболізація маткових артерій, використання високочастотного ультразвуку та консервативні методики, за яких дані про гістологічну структуру вузлів відсутні.
З іншого боку, надто довге пасивне спостереження за безсимптомним перебігом лейоміоми матки у жінок пізнього репродуктивного віку може призвести до ситуації, коли ускладнення розвиваються поряд з розвитком клімактеричних розладів, і необхідність здійснення оперативного втручання виникає на тлі серйозних церебро- та кардіоваскулярних менопаузальних ускладнень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: КЛІНІКО - МОРФОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЛЕЙОМІОМИ МАТКИ У ЖІНОК ПІЗНЬОГО РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок