Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВИЙ СТАТУС БЛАГОДІЙНИХ УСТАНОВ ТА ТОВАРИСТВ ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ

ПРАВОВИЙ СТАТУС БЛАГОДІЙНИХ УСТАНОВ ТА ТОВАРИСТВ ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ

Назва:
ПРАВОВИЙ СТАТУС БЛАГОДІЙНИХ УСТАНОВ ТА ТОВАРИСТВ ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,46 KB
Завантажень:
317
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ДЕРЖАВИ І ПРАВА ім. В. М. КОРЕЦЬКОГО
ЧЕПУРНОВ Вадим Олександрович
УДК 347.191.11
ПРАВОВИЙ СТАТУС
БЛАГОДІЙНИХ УСТАНОВ ТА ТОВАРИСТВ
ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ
Спеціальність 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес;
сімейне право; міжнародне приватне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького На-ціональної академії наук України.
Науковий керівник –
доктор юридичних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
ШЕВЧЕНКО Ярославна Миколаївна,
Інститут держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, завідуюча відділом проблем цивільного, трудового та підприємницького права.
Офіційні опоненти:
доктор юридичних наук, професор
СПАСИБО-ФАТЄЄВА Інна Валентинівна,
Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, професор кафедри цивільного права;
кандидат юридичних наук, доцент
ГОПАНЧУК Василь Степанович,
Національна академія внутрішніх справ України,
декан юридичного факультету.
Провідна установа –
Одеська національна юридична академія, кафедра цивільного права, Міністерство освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться 19 травня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .236.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України за адресою: 01001, м.Київ-1, вул. Трьохсвятительська, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України за адресою: 01001, м.Київ-1, вул. Трьохсвятительська, 4.
Автореферат розісланий “16” _травня_ 2004 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат юридичних наук Кучеренко І.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. У зв’язку із зміною політичної та економічної системи в Україні почався процес активізації діяльності громадян не тільки в галузі підприємництва, але і в соціальній сфері. Перехід від командно-адміністративної системи до ринкової економіки позначився процесом загострення економічної кризи. Поряд із відродженням підприємництва посилився процес розшарування суспільства та виявились окремі групи населення, які потребують допомоги та захисту. Держава, яка в останній час намагалася вирішу-вати проблеми соціального захисту населення, сьогодні постала перед необхід-ністю залучення до вирішення цих проблем недержавних утворень.
Формування громадянського суспільства в Україні супроводжується підвищенням суспільно-громадської активності громадян, яка знаходить свій прояв в утворенні великої кількості неурядових організацій, які покликані вирішувати багато суспільно-значущих проблем. Єдиним гарантом формування цивілізованого демократичного суспільства стає створення незалежного некомерційного сектора в нашій країні, особливо сьогодні, коли досягнення громадянської злагоди можливе лише шляхом милосердя та соціальної відповідальності. Відродження в Україні приватного благодійного сектору дозволить державі зняти з себе витрати та відповідальність за рішення багатьох соціальних завдань, які вона вирішити практично не в змозі.
Різні аспекти проблем, що виникають в процесі створення, функціонування та припинення юридичних осіб, в різний час були предметом численних наукових праць. Теоретичну основу дисертаційного дослідження становлять наукові праці К. Абрамовича, Н.Ю. Беляєва, Л.Е. Бідного, В.І. Борисової, М.І. Брагінського, С.М. Братуся, С.В. Вороніна, Ю. Гамбарова, Е.Н. Гендзе-хадзе, П. Георгієвського, В.И. Герьє, А.Г. Гойхбарга, А.О. Гордона, О.В. Дзери, К. В. Ільинского, О.С. Йоффе, В.В. Качанова, Т.П. Коржихіна, Н.В. Козлова, Г.В. Кравченко, І.Ю. Краська, Н.С. Кузнєцової, Г.А. Кудрявцева, О.Ю. Литвиної, Е.Д. Максимова, А.И. Маляєва, Н.Н. Міщенко, Р.Л. Наришкіна, Т.Т. Попова, О.А. Пушкіна, П.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРАВОВИЙ СТАТУС БЛАГОДІЙНИХ УСТАНОВ ТА ТОВАРИСТВ ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок