Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ПРОФІЛАКТИКА УСКЛАДНЕНОГО ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГІВ у ЖІНОК групи РИЗИКУ ЩОДО синдрому РАПТОВОЇ СМЕРТІ НЕМОВЛЯТИ

ПРОФІЛАКТИКА УСКЛАДНЕНОГО ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГІВ у ЖІНОК групи РИЗИКУ ЩОДО синдрому РАПТОВОЇ СМЕРТІ НЕМОВЛЯТИ / сторінка 2

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА УСКЛАДНЕНОГО ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГІВ у ЖІНОК групи РИЗИКУ ЩОДО синдрому РАПТОВОЇ СМЕРТІ НЕМОВЛЯТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,08 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Тому розробка науково-обґрунтованих схем профілактики і лікування патології вагітності та пологів може бути резервом зниження частоти СРСН.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дана робота є розділом і випливає з науково-дослідної роботи “Судово-медична діагностика раптової смерті немовляти” (№ держ. реєстрації 0198U001638), затвердженої Міністерством охорони здоров'я України на 1998-2002 роки і виконаної на базі кафедри судової медицини, а також НДР, затверджених МОЗ України і виконаних на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології з курсом дитячої гінекології Донецького державного медичного університету ім. М. Горького: “Розробити, науково обгрунтувати та впровадити лікувально-профілактичні заходи зі зниження ускладнень у перинатальному періоді в жінок щодо збереження репродуктивного здоров'я сім'ї” (№ держ. реєстрації 0101U009004), “Розробка та впровадження комплексові заходів, спрямованих на зниження частоти пологових ускладнень, перинатальної захворюваності та смертності у вагітних з наявністю інфекції” (№ держ. реєстрації 0100U006368), “Репродуктивне здоров'я: профілактика і лікування його порушень у різні вікові періоди життя” (№ держ. реєстрації 0101U007984), “Вивчити особливості репродуктивної функції, характер та кількість ускладнень вагітності в жінок, що мешкають в умовах екологічно несприятливого регіону, а також стан здоров'я їх новонароджених” (№ держ. реєстрації 0102U006778). Автор є співвиконавцем тем.
Мета дослідження. Знизити ускладнення перебігу вагітності та пологів у жінок груп ризику із синдромом раптової смерті немовляти шляхом розробки науково-обґрунтованих схем профілактики і лікування.
Задачі дослідження.
1. Провести ретроспективний клініко-статистичний аналіз особливостей перебігу вагітності та пологів у пацієнток, що мають в анамнезі синдром раптової смерті немовляти.
2. Розробити шкалу оцінки можливості розвитку синдрому раптової смерті немовляти для невагітних і вагітних жінок.
3. Вивчити особливості системи плацента – плід – новонароджений у матерів груп ризику за розвитком синдрому раптової смерті немовляти.
4. Дослідити морфо-функціональні особливості дітей, що померли внаслідок синдрому раптової смерті немовляти.
5. Вивчити деякі показники гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової та імунної систем у невагітних і вагітних групи ризику із синдрому раптової смерті немовляти.
6. Розробити, науково обґрунтувати схеми профілактики та лікування вагітних групи ризику із синдрому раптової смерті немовляти; вивчити ефективність запропонованих схем.
Об'єкт дослідження: акушерські та перинатальні ускладнення у вагітних групи ризику із синдрому раптової смерті немовляти.
Предмет дослідження: стан імуно-гормонального гомеостазу у вагітних групи ризику із синдрому раптової смерті немовляти; перебіг перинатального періоду немовлят від матерів групи ризику із СРСН; морфо-функціональні особливості внутрішніх органів трупів дітей, що загинули внаслідок СРСН, та плацент матерів.
Методи дослідження: клінічні, лабораторні, гістологічні, статистичні.
Наукова новизна отриманих результатів. Вперше проблема синдрому раптової смерті немовляти вивчена з позиції акушера-гінеколога, тобто визначені ті ускладнення вагітності та пологів, що можуть сприяти розвитку цього синдрому.
Вперше в Україні проведено поглиблений аналіз випадків раптової смерті немовлят на основі єдиного уніфікованого підходу, розробленого Європейським співтовариством і вивчення та профілактики і СРСН, вивчені деякі показники гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової системи та імунного гомеостазу в невагітних і вагітних групи ризику із синдрому раптової смерті немовляти.
Вперше створена оціночна таблиця факторів ризику розвитку синдрому раптової смерті немовляти і комп'ютерна програма, що дозволяє вже при першому відвідуванні жіночої консультації віднести вагітну до певної групи ризику. На підставі гормональних, імунологічних і патологоанатомічних досліджень дітей, що померли внаслідок СРСН, а також морфологічних досліджень плацент їх матерів, доповнені уявлення про патогенез СРСН, а розроблена і впроваджена система первинної, вторинної та третинної профілактики сприяла зниженню СРСН.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА УСКЛАДНЕНОГО ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГІВ у ЖІНОК групи РИЗИКУ ЩОДО синдрому РАПТОВОЇ СМЕРТІ НЕМОВЛЯТИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок