Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ПРОФІЛАКТИКА УСКЛАДНЕНОГО ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГІВ у ЖІНОК групи РИЗИКУ ЩОДО синдрому РАПТОВОЇ СМЕРТІ НЕМОВЛЯТИ

ПРОФІЛАКТИКА УСКЛАДНЕНОГО ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГІВ у ЖІНОК групи РИЗИКУ ЩОДО синдрому РАПТОВОЇ СМЕРТІ НЕМОВЛЯТИ / сторінка 4

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА УСКЛАДНЕНОГО ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГІВ у ЖІНОК групи РИЗИКУ ЩОДО синдрому РАПТОВОЇ СМЕРТІ НЕМОВЛЯТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,08 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Дослідження проводилися після одержання згоди на участь у них і з обліком даних тестування за розробленою анкетою при зіставленні результатів дослідження пацієнток групи ризику із СРСН і здорових пацієнток.
Для виконання першого етапу проведений ретроспективний аналіз 140 карт вагітних, історій пологів матерів і історій розвитку дітей, що померли від СРСН, вивчені морфо-функціональні особливості померлих немовлят і їхніх плацент, а також плаценти дітей із груп ризику із СРСН. На підставі отриманих даних, шляхом розрахунку коефіцієнтів співвідношень правдоподібності розроблена таблиця факторів ризику за розвитком СРСН.
На другому етапі для рішення поставлених задач проведено комплексне обстеження 57 невагітних пацієнток, що мають в анамнезі СРСН, і 20 здорових невагітних жінок, що мають живих, здорових дітей.
На третьому етапі розроблені заходи для профілактики акушерських і перинатальних ускладнень у пацієнток групи ризику із СРСН.
На четвертому етапі обстежено 110 вагітних жінок у віці 17-30 років: 52 мали в анамнезі СРСН, 38 – група високого ризику із можливого виникнення СРСН, 20 – здорових пацієнток, які знаходяться під спостереженням у жіночій консультації й акушерських стаціонарах м. Донецька й області, що дало можливість простежити за їхнім здоров'ям, впровадженням і корекцією заходів профілактики і реабілітації з позиції корегування їхнього здоров і здоров їх дітей. Обстежували невагітних, а також вагітних у I, II і III триместрі (12, 27, 38 тижнів). Немовлята спостерігалися протягом року (вивчалася їхня оцінка за шкалою Апгар, антропометричні дані).
У сироватці крові визначали кортизол (К), адренокортикотропний гормон (АКТГ), альдостерон, естріол (Е3), естрадіол (Е2), плацентарний лактоген (ПЛ), прогестерон (П). Дослідження було виконано радіоімунологічним методом за допомогою готових комерційних наборів фірми “SEA-IRE-Soring” (Франція) за доданими інструкціями.
Вміст дофаміну (Доф), норадреналіну (НА), адреналіну в сечі визначали за методом Е.Ш. Матліної (1965).
Стан гуморальної ланки імунітету оцінювали на підставі змісту імуноглобулінів (Ig) класів А, М, G у сироватці крові методом радіарної імунодифузії за G. Manchini et al. (1964)
Обстеження на TORCH і урогенітальну інфекцію виконували за стандартними методиками.
У всіх обстежених пацієнток робили бактеріоскопічне дослідження матеріалу з піхви, прямої кишки, порожнини рота, порожнини носа, зіву, кон’юнктиви, плацент, а також сечі. Ідентифікація анаеробних бактерій була заснована на вивченні морфологічних, культуральних, біохімічних ознак, а також на визначенні спектра летучих жирних кислот методом газорідинної хроматографії.
Антенатальна кардіотокографія виконувалася на апараті “Feto Seif 6” (Kranzbuhler, Німеччина), ультрасонографія – на апараті “Kranzbuhler Sonoscope 20” (Німеччина). Біофізичний профіль плода оцінювали за методом Vintzileos.
На четвертому етапі також були впроваджені заходи для профілактики акушерських і перинатальних ускладнень у пацієнток групи ризику із синдрому раптової смерті немовляти, що включають профілактику порушень нейрогуморальних регуляцій шляхом впливу на наявні порушення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової та симпато-адреналової систем та комплекс заходів щодо реабілітації, диспансеризації, підготовки до планованої вагітності.
На п'ятому етапі був оцінений стан немовлят, які народилися від матерів, що складають групу ризику із СРСН, і матерів, що мають в анамнезі СРСН.
На шостому етапі – досліджена ефективність розроблених лікувально-профілактичних заходів.
Статистична обробка всіх даних проведена на РС АТ методами варіаційної статистики і рангової кореляції з використанням стандартного пакету прикладних програм Excel'2000 для Wіndоws'хр'рrоfеssіоnаl. Вірогідність розходжень параметричних показників оцінювалася за допомогою t-критерію Ст’юдента, значимість розходження часток оцінювалася методом кутового перетворення Фішера і тестової статистики Z з використанням поправки Йєйтса.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА УСКЛАДНЕНОГО ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГІВ у ЖІНОК групи РИЗИКУ ЩОДО синдрому РАПТОВОЇ СМЕРТІ НЕМОВЛЯТИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок