Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,97 KB
Завантажень:
214
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Халай Тетяна Олександрівна
УДК 625.76:338
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ
ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ
Спеціальність – 05.13.22 – управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Канін Олександр Петрович,
Національний транспортний університет,
доцент кафедри організації виробництва
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Савенко В’ячеслав Якович,
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри будівництва та
експлуатації доріг
кандидат технічних наук,
Химерик Тетяна Юріївна,
ДерждорНДІ імені М.П.Шульгіна,
завідувач відділом дорожньо-
будівельних матеріалів та технологій
Провідна установа - Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури Міністерства
освіти і науки України, кафедра технології
будівельного виробництва
Захист відбудеться “ 27 ” червня 2006 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м.Київ, вул. Суворова, 1, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “ 26 ” травня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мельниченко О.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми: Розробка методів управління станом автомобільних доріг являє собою складну наукову проблему, вирішення якої потребує подальшого розвитку методології планування експлуатації автомобільних доріг на основі впровадження принципів управління проектами. Сьогодні в Україні набувається досвід використання Системи управління станом покриття (СУСП) для обгрунтування стратегій експлуатації дорожніх одягів на основі інструментального дослідження транспортно-експлуатаційних показників доріг державного значення. Розроблені за допомогою СУСП послідовності капітальних ремонтів являють собою сукупність проектів підтримки та розвитку мережі доріг у стані, відповідному до перспективних параметрів транспортного потоку на рівні світових вимог.
Важливу роль в підтримці автомобільних доріг в належному стані відіграють їх поточний ремонт та утримання. В той же час кількісні характеристики об’ємів робіт з поточного ремонту та утримання доріг та динаміка пошкоджень елементів доріг ще недостатньо вивчені. Тому актуальним є створення сучасної системи моніторингу стану елементів доріг, процесів поширення та ліквідації пошкоджень, які є сферою поточного ремонту та утримання доріг.
Наукові та практичні підходи до вимірювання об'ємів пошкоджень елементів доріг як правило базуються на результатах візуальних спостережень і нечітко окреслених параметрах. Це зумовлює використання в моделях оцінки стану доріг, плануванні поточного ремонту і утримання відповідного математичного апарату, який базується на концепції врахування невизначеності і нечіткості та формалізації знань в даній предметній області.
В умовах впровадження ринкових концепцій в роботу дорожньо-ремонтних організацій задача науково обгрунтованого планування робіт з поточного ремонту та утримання доріг набуває перспективного значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано відповідно до теми науково–дослідної роботи кафедри організації виробництва Національного транспортного університету „Теоретичні основи використання інформаційних ресурсів в системі менеджменту підприємницькою діяльністю” (державний реєстраційний номер 0104U004032). Особисто автором у контексті даної теми запропоновано метод планування поточного ремонту та утриманням доріг, заснований на моніторингу пошкоджень та експертній оцінці стану доріг з використанням сучасних інформаційних технологій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок