Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА ПАТОЛОГІЇ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ ПРИ ПОРУШЕННЯХ МЕНСТРУАЛЬНОГО ЦИКЛУ В ПУБЕРТАТНОМУ ПЕРІОДІ

ПРОФІЛАКТИКА ПАТОЛОГІЇ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ ПРИ ПОРУШЕННЯХ МЕНСТРУАЛЬНОГО ЦИКЛУ В ПУБЕРТАТНОМУ ПЕРІОДІ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА ПАТОЛОГІЇ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ ПРИ ПОРУШЕННЯХ МЕНСТРУАЛЬНОГО ЦИКЛУ В ПУБЕРТАТНОМУ ПЕРІОДІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,99 KB
Завантажень:
277
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ
ОСВІТИ ім. П.Л.ШУПИКА
МАРЧЕНКО АЛЛА МИКОЛАЇВНА

УДК:618.19-009.7-084:618.17-008.8-053.6
ПРОФІЛАКТИКА ПАТОЛОГІЇ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ
ПРИ ПОРУШЕННЯХ МЕНСТРУАЛЬНОГО ЦИКЛУ
В ПУБЕРТАТНОМУ ПЕРІОДІ
14.01.01 - акушерство та гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ -2003
 
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК: доктор медичних наук, професор
Вдовиченко Юрій Петрович, Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ: доктор медичних наук
Корнацька Алла Григорівна, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, головний науковий співробітник відділення планування сім’ї та статевого розвитку дітей і підлітків;
доктор медичних наук
Ромащенко Оксана Василівна, Інститут нефрології АМН України, головний науковий співробітник відділення нефрогінекології.
ПРОВІДНА УСТАНОВА - Львівський Національний медичний університет ім. Д. Галицького МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №2,м.Львів.
Захист дисертації відбудеться „_17__”_жовтня_2003року о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий „_14_” вересня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
канд. мед. наук, доцент Романенко Т.Г.
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зростання захворюванності молочних залоз по різних вікових групах, що відзначається у всьому світі за останнє десятиліття, значно підвищує інтерес до вивчення основних аспектів їх фізіології і патології.
Мамогенез - ріст і розвиток молочних залоз, складний фізіологічний процес, що включає різноманіття морфологічних і біологічних змін, що відбуваються в молочних залозах в окремі періоди онтогенезу (І.Б.Вовк, 1999; Ю.А.Гуркін, 2000). Пов'язують стан молочних залоз із функцією яєчників, а патологічні зміни є слідством порушення секреції пролактину, андрогенів, естрогенів, прогестерону і гормонів щитовидної залози.
Дані сучасної літератури свідчать про те, що майже половину підлітків турбують хворобливі відчуття в молочних залозах, а їх біопсія показує високу частоту доброякісних пухлин (Л.М. Бурдина, 1999). Загальноприйняті методи діагностики патології молочних залоз у дівчат-підлітків є недостатньо ефективними. У зв'язку з цим в останні роки увагу вчених усе більше привертає метод ультразвукового дослідження, що є доступним, безпечним для здоров'я і за допомогою якого адекватно оцінюється структура молочних залоз (Л.Е. Денисов; И.Г.Панина, 1998). Проте роботи, присвячені вивченню стану молочних залоз при патологічному перебігу періоду статевого дозрівання, особливо при порушеннях менструального циклу, є одиничними і суперечливими.
Все вищевказане свідчить про актуальність обраного наукового напрямку.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконана наукова робота є фрагментом науково-дослідної роботи
кафедри акушерства, гінекології та перинатології Київської медичної
академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика “Прогнозування,
профілактика, лікування і реабілітація порушень репродуктивної
функції жінок на сучасному етапі” № держ. реєстрації: 0101 U007154.
Мета роботи і задачі дослідження
Метою роботи стало зниження частоти і ступеня вираженності патологічних змін молочних залоз у дівчат з порушеннями менструального циклу в пубертатному періоді на підставі вивчення їх клініко-ендокринологічних та ехографічних особливостей, а також розробки та впровадження комплексу діагностичних та лікувально-профілактичних заходів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ПАТОЛОГІЇ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ ПРИ ПОРУШЕННЯХ МЕНСТРУАЛЬНОГО ЦИКЛУ В ПУБЕРТАТНОМУ ПЕРІОДІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок