Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,82 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
НОВАКІВСЬКИЙ ІГОР ІВАНОВИЧ
[Теорія систем, теорія керування і кібернетика в економіці. Економічна кібернетика] УДК 338.242:330.47
[Економічна інформатика]330.47:519.72 УДК 330.43:658.8 УДК 654.471.1
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ
СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність 08.06.01 –
економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки підприємства і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор
Петрович Йосиф Михайлович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри економіки підприємства і менеджменту.
Офіційні опоненти – | доктор економічних наук, професор
Калитич Георгій Ілліч,
Український Інститут науково-технічної та економічної інформації, заступник директора.
кандидат економічних наук, доцент
Матковський Семен Олексійович,
Львівське обласне управління статистики, начальник.
Провідна установа - | Інститут економіки промисловості, відділ проблем управління виробництвом, НАН України, м. Донецьк.Червова Лідія Георгієвна
Захист відбудеться “08” листопада 2002 року о “1500” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С.Бандери, 12, IV корпус, ауд. 301б.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розіслано “07” жовтня 2002 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради, к.е.н., доцент |
Пащенко І.Н.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В умовах прискореного розвитку масових процесів інформатизації важливим чинником успішного функціонування підприємств є їх постійна адаптація до динамічних змін у суспільстві. В таких умовах характерними рисами сучасного успішно функціонуючого підприємства мають бути глобальність господарської діяльності, гіпергнучкість і адаптивність, безперервні вдосконалення і нововведення, фокусування на інтересах зацікавлених груп, толерантне ставлення до невизначеності. Тому в інформаційній фазі розвитку суспільства стабільно працюватимуть не потужні, а лише ті підприємства, які зможуть динамічно пристосовуватися до змін зовнішнього середовища на основі удосконаленого інформаційного забезпечення системи управління підприємством (СУП). Важливість проблем покращання інформаційного забезпечення СУП визначається широким спектром задач, які можна вирішувати завдяки зростанню і удосконаленню використання інформаційного потенціалу (ІП) підприємств. Основою удосконалення і розвитку ІП є нові інформаційні технології (ІТ), які дають змогу знизити затрати на виробництво продукції, підвищити продуктивність праці менеджерів, організаційно впорядкувати виробничі процеси, покращити якість продукції і послуг, а отже, підняти конкурентоспроможність підприємств і їх продукції.
В другій половині ХХ століття на Україні була створена потужна відома у цілому світі школа в галузі кібернетики, найбільш відомим представником якої можна вважати В.Глушкова. В цій галузі потрібно відзначити вклад таких відомих вітчизняних вчених, як О.О.Бакаєв, В.І.Скуріхін, В.С.Михалевич, І.В.Сергієнко та інші. Технічні та технологічні рішення в галузі ІТ, отримані в рамках цієї школи, широко застосовуються в цілому світі. Паралельно в Україні розвивалися наукові дослідження в галузі інформаційного менеджменту і за останні роки в цьому напрямі слід відзначити напрацювання таких українських вчених, як Є.Бойка, Л.С.Винарика, С.М.Вовканича, В.Голікова, Ю.Канигіна, Г.Калитича, Є.Крикавського, В.І.Єлейка, О.Кузьміна, А.Михнушева, Й.Петровича, Я.Побурка, В.Ф.Ситника, Ф.Хміля, В.Юринця, російських Т.Андріанової, А.Ракитова, Д.Шанявського та інших.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок