Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОЛІПШЕННЯ УМОВ МІКРОКЛІМАТУ В ПРИМІЩЕННЯХ ЗА РАХУНОК ПОВЕРХНЕВО-РОЗВИНУТОГО НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНОГО ОБІГРІВУ

ПОЛІПШЕННЯ УМОВ МІКРОКЛІМАТУ В ПРИМІЩЕННЯХ ЗА РАХУНОК ПОВЕРХНЕВО-РОЗВИНУТОГО НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНОГО ОБІГРІВУ

Назва:
ПОЛІПШЕННЯ УМОВ МІКРОКЛІМАТУ В ПРИМІЩЕННЯХ ЗА РАХУНОК ПОВЕРХНЕВО-РОЗВИНУТОГО НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНОГО ОБІГРІВУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,13 KB
Завантажень:
374
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
ПЕТРЕНКО ВІКТОР ОЛЕГОВИЧ
УДК 628.87: 697.245.386
ПОЛІПШЕННЯ УМОВ МІКРОКЛІМАТУ В ПРИМІЩЕННЯХ ЗА РАХУНОК ПОВЕРХНЕВО-РОЗВИНУТОГО НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНОГО ОБІГРІВУ
Спеціальність 05.26.01 - охорона праці
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент Чесанов Леонтій Георгійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри опалення, вентиляції та якості повітряного середовища, директор Інституту екології і безпеки життєдіяльності в будівництві.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Кременчуцький Микола Феофанович, Національний гірничий університет, професор кафедри аерології і охорони праці;
- кандидат технічних наук, доцент Стрежекуров Едуард Євгенович, Дніпродзержинський державний технічний університет, доцент кафедри електрообладнання.
Провідна установа: Харківська національна академія міського господарства, кафедра безпеки життєдіяльності.
Захист відбудеться "17" лютого 2005 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .085.03 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а.
Автореферат розісланий "14" січня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаленний В.Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Здоров'я, самопочуття, а також працездатність людини багато в чому залежить, у першу чергу, від теплових параметрів внутрішнього середовища: температури внутрішнього повітря і температури поверхонь, направлених у середину приміщення. Їхнє забезпечення в холодний і перехідний періоди року можливе шляхом енергоефективних технологій опалення приміщень.
Дослідженню засобів забезпечення мікроклімату приміщень у вітчизняній і світовій літературі присвячені роботи В.Н. Богословського, Л. Банхіді, Ф.А. Міссенара. Однак у них недостатньо висвітлені питання впливу променистої складової теплообміну на оцінку мікроклімату приміщень. Тому потрібно розробити методики оцінки мікрокліматичних умов приміщень з урахуванням температури оточуючих людину поверхонь, а також енергоефективної технології опалення.
Це дозволить поліпшити умови життєдіяльності людини, підвищити продуктивність праці і знизити енерговитрати на створення мікроклімату приміщень, що є для України актуальним на сьогоднішній день.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках завдань комплексної Державної програми енергозбереження України, держбюджетних науково-дослідних тем Міністерства освіти і науки України: “Методологія розробки оптимального теплового захисту існуючих будівель і енергоефективних технологій забезпечення мікроклімату житла з використанням нетрадиційних видів енергії”, 2001 – 2003 р.р. (№ держреєстрації 0102U002364), „Економіко-математичне моделювання енергоекономічних систем життєзабезпечення житлових та громадських будівель”, 2004 – 2006 р.р. (№ держреєстрації 0104U000232).
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – поліпшення мікрокліматичних умов у приміщеннях житлових і громадських будівель за рахунок рівномірного впливу променистого теплообміну на організм людини і підвищення енергоефективності технологій його забезпечення.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні задачі:

дослідити вплив променистого теплообміну на організм людини;

розробити критерії оцінки теплового стану мікроклімату в приміщенні з урахуванням променистої складової теплообміну;

розробити математичну модель впливу променистого теплообміну на поверхню тіла людини;

перевірити адекватність моделі на експериментальній установці;

розробити систему, що забезпечує поліпшення мікрокліматичних умов шляхом керування променистою складовою теплообміну, з використанням поновлюваних видів енергії та виконати експериментальні дослідження режимів роботи окремих її елементів і методики їх розрахунку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОЛІПШЕННЯ УМОВ МІКРОКЛІМАТУ В ПРИМІЩЕННЯХ ЗА РАХУНОК ПОВЕРХНЕВО-РОЗВИНУТОГО НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНОГО ОБІГРІВУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок