Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВОГНЕСТІЙКІСТЬ СТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ ТЕМПЕРАТУРНИХ РЕЖИМАХ ПОЖЕЖІ, БЛИЗЬКИХ ДО РЕАЛЬНИХ

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ СТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ ТЕМПЕРАТУРНИХ РЕЖИМАХ ПОЖЕЖІ, БЛИЗЬКИХ ДО РЕАЛЬНИХ

Назва:
ВОГНЕСТІЙКІСТЬ СТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ ТЕМПЕРАТУРНИХ РЕЖИМАХ ПОЖЕЖІ, БЛИЗЬКИХ ДО РЕАЛЬНИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,58 KB
Завантажень:
476
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Григор'ян Борис Бахшийович
УДК 624.012.3+699.812
ВОГНЕСТІЙКІСТЬ СТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ ТЕМПЕРАТУРНИХ РЕЖИМАХ ПОЖЕЖІ, БЛИЗЬКИХ ДО РЕАЛЬНИХ
05.23.01 – будівельні конструкції,
будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі залізобетонних та кам'яних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Фомін Станіслав Леонідович,
професор кафедри залізобетонних
та кам'яних конструкцій Харківського
державного технічного університету
будівництва і архітектури
Офіційні опоненти: –
доктор технічних наук, професор Кричевський Олександр Павлович,
професор кафедри залізобетонних конструкцій
Донбаської державної академії будівництва і архітектури;–
кандидат технічних наук, доцент Стельмах Олег Адамович,
заступник начальника кафедри пожежної профілактики Академії
пожежної безпеки України.
Провідна установа:
Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву (ВАТ “КиївЗНДІЕП”) Державного комітету України у справах будівництва, архітектури і житлової політики (м. Київ), комплексний відділ конструкцій для звичайних та складних умов будівництва.
Захист відбудеться "26" червня 2001 р., о 12 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майд. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майд. Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий "22" травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Єрмак Є.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення необхідних меж вогнестійкості будівельних конструкцій пов'язане з удосконаленням методів розрахунку на основі експериментального вивчення фізико-механічних характеристик матеріалів та роботи їхніх елементів у процесі нагрівання. Статистичні дані по Україні показують, що 3/4 від загального числа пожеж відбувається в будинках і спорудах, виконаних із залізобетонних конструкцій.
Збільшення кількості пожеж, значні матеріальні збитки, що ними завдаються, відсутність достатньої випробувальної бази в Україні, довготривалість і дорожнеча вогневих випробувань залізобетонних конструкцій зумовлюють важливість задач з удосконалення методів розрахунку їхньої вогнестійкості.
Розрахунок вогнестійкості стиснутих елементів у даний час проводиться за режимом стандартної пожежі. Реальна пожежа має часовий інтервал підйому температури до максимальної величини та інтервал її зниження. Практика показує, що вичерпання несучої здатності може настати також у процесі охолодження. Відомий французький будівельник Анрі Лосьє описує трагічний випадок на пожежі складу рідких горючих речовин, при якому раптово обрушилися залізобетонні колони під дією струменів води, що стало причиною смерті декількох пожежників.
Розроблена в ХДТУБА методика розрахунку міцності залізобетонних перерізів з урахуванням реальних законів деформування та результати дослідження впливу інтенсивного високотемпературного нагрівання на характер повних діаграм “s - e” бетону й арматури показують, що існуючі методи розрахунку потребують істотного коригування.
Міцність стиснутих залізобетонних елементів має пріоритетне значення у вогнестійкості будинку в цілому, оскільки може спричинити його руйнування. У зв'язку з цим вивчення дійсної картини їх роботи при інтенсивному нагріванні і наступному охолодженні в реальному температурному режимі та розробка уточненої методики її оцінювання є актуальним напрямом.
Обраний напрям досліджень відповідає задачам забезпечення пожежної безпеки об'єктів та переліку проблем науково-технічного розвитку Державної пожежної охорони МВС України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВОГНЕСТІЙКІСТЬ СТИСНУТИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ ТЕМПЕРАТУРНИХ РЕЖИМАХ ПОЖЕЖІ, БЛИЗЬКИХ ДО РЕАЛЬНИХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок