Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ ПАКУВАНЬ ХРЕСТОВОГО НАМОТУВАННЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ ПАКУВАНЬ ХРЕСТОВОГО НАМОТУВАННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ ПАКУВАНЬ ХРЕСТОВОГО НАМОТУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,39 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
ЗАКОРА ОКСАНА ВАСИЛІВНА
УДК 677.054.023
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ
ПАКУВАНЬ ХРЕСТОВОГО НАМОТУВАННЯ
 
Спеціальність 05.19.03 – технологія текстильних матеріалів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Защепкіна Наталія Миколаївна,
Київський національний університет
технологій і дизайну,
доцент кафедри матеріалознавства та технології
переробки текстильних волокон
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Васильченко Василь Миколайович, Київський національний університет технологій та дизайну, професор кафедри інженерної механіки;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Рукавцев Геннадій Іванович, директор АТ Український науково-дослідний інститут з переробки штучних та синтетичних волокон.
Провідна установа:
Київський державний науково-дослідний інститут текстильно-галантерейної промисловості, Міністерство промислової політики України, м. Київ.
Захист відбудеться 15 березня 2006 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.02 в Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій і дизайну за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розісланий 13 лютого 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кизимчук О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В теперішній час текстильна промисловість поступово виходить з економічної кризи, яка склалась в Україні в 90-х роках минулого сторіччя. Наслідками кризи стала низька завантаженість виробничих потужностей при високій вартості основних фондів підприємств, втрата сировинної бази і досвіду виробництва конкурентноздатних товарів, орієнтація продукції тільки на внутрішній ринок. З кінця 1998 р. в текстильній промисловості намітились тенденції нарощування виробництва товарів, що засвідчує про її становлення і подальший успішний розвиток. Але досягнути необхідних об’ємів випуску вітчизняної текстильної продукції, яка б відповідала світовим вимогам якості, неможливо без розширення і оновлення асортименту, використання нових та історично традиційних видів сировини, впровадження у виробництво передових технологій, випуску вітчизняного обладнання і технічної модернізації існуючого. Удосконалення техніки та технології текстильного виробництва, яке засновано на використанні сучасних наукових досліджень і досягнень, - один зі шляхів вирішення поставлених задач.
Актуальність теми. Процес перемотування є одним з основних і найбільш відповідальних етапів підготовки пряжі до ткацтва. Достатньо високі вимоги, які пред’являються до якості мотальних пакувань, за останні роки різко підвищилися в зв’язку з появою високошвидкісних способів формування тканин.
На сьогоднішній день в ткацтві найбільше розповсюдження отримали пакування хрестового намотування, тому більшість текстильних підприємств України обладнано хрестомотальними машинами і автоматами. Однак, при їх експлуатації приходиться зіштовхуватися з рядом проблем. Основними з них є низький швидкісний режим перемотування, який фактично складає 10-12 м/с, і недостатньо висока якість пакувань, яка обумовлена наявністю стрічкового і джгутового намотування, нерівномірним розподілом текстильного матеріалу в тілі пакування, заклинюванням і зльотами витків пряжі на великий торець бобіни. Вищезгадані дефекти є неухильним наслідком класичного принципу формування пакувань на мотальному обладнанні. Відомі шляхи уникнення дефектів намотування передбачають зміну принципу дії мотального механізму. Але це повязано зі створенням і випуском нового устаткування і технічною реконструкцією текстильних підприємств, що потребує значних капітальних вкладень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ ПАКУВАНЬ ХРЕСТОВОГО НАМОТУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок