Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ФОРМУВАННЯ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ

ОБЛІК ФОРМУВАННЯ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ

Назва:
ОБЛІК ФОРМУВАННЯ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,46 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
На правах рукопису
УДК 631.162:657.4
Кононенко Тетяна Валеріївна
ОБЛІК ФОРМУВАННЯ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ
ТОВАРОВИРОБНИКІВ
Спеціальність 08.06.04 - Бухгалтерський облік,
аналіз і аудит
Дисертація
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Науковий керівник
академік УААН,
доктор економічних наук,
професор
Дем'яненко Микола Якович
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана в Інституті аграрної економіки
Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: доктор економічних наук, академік УААН, професор,
Дем'яненко Микола Якович,
Інститут аграрної економіки УААН,
завідувач відділенням фінансів, обліку та інвестицій
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку в промисловості
кандидат економічних наук, доцент
Голов Сергій Федорович,
Міжнародний інститут менеджменту,
завідувач кафедрою еккаунтингу
Провідна установа: Київський національний університет
імені Тараса Шевченка, кафедра обліку і аудиту
Захист відбудеться 20 червня 2001р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02. в Інституті аграрної економіки УААН (03127 м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту
аграрної економіки (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх).
Автореферат розісланий 19 травня 2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Пулім В.А.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. За роки незалежності України вдалося реалізувати ряд важливих народногосподарських проблем, проте деякі з них потребують подальшого узагальнення, експериментальної перевірки та відповідного обґрунтування з врахуванням особливостей їх розв'язання в окремих галузях народного господарства, зокрема, в сільському господарстві та у підприємствах різних організаційно-правових форм.
Серед проблем чільне місце відведено створенню такої податкової системи, яка б відповідала сучасним ринковим умовам. Цього можна досягти за допомогою правильної побудови взаємовідносин бюджету з платниками податку шляхом чіткого визначення об'єкту та бази оподаткування, створення відповідного понятійного апарату та належного інформаційного забезпечення.
Теоретичні положення створення системи оподаткування обґрунтовані в роботах А.Сміта, К.Маркса, Дж. М. Кейнса, А.Лафера та ін.
Методика та визначення бази оподаткування податком на прибуток у підприємствах України, зокрема сільськогосподарських, знайшли висвітлення в роботах українських вчених-економістів О.С.Бородкіна, Ф.Ф.Бутинця, П.І.Гайдуцького, М.Я.Дем'яненка, П.М.Макаренка, А.М.Поддєрьогіна та інших.
Порядку ведення обліку витрат, доходів і фінансових результатів присвячені роботи зарубіжних авторів, зокрема А.Бабо, Ф.Вуда, М.Ф.Ван Бреда, К.Друрі, Р.Ентоні, Б.Нідлза, Д.Ріс, Д.Стоуна, Е.С.Хендріксена, К.Хітчінга, російських вчених І.О.Ламикіна, В.Ф.Палія, М.З.Пізенгольца, українських - С.Ф.Голова, В.І.Єфименка, В.Г.Лінника, .Я.Литвина, В.В.Сопка, Л.К.Сука, М.Г.Чумаченка та багатьох інших.
Залишаються недостатньо вивченими і потребують окремого розгляду питання щодо формування даних про доходи і витрати в сільськогосподарських підприємствах України стосовно вимог національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, нового плану рахунків та діючого податкового законодавства.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності до програм науково-дослідних робіт відділення фінансів і фінансової інфраструктури Інституту аграрної економіки УААН, зокрема з науково-технічною програмою на 1996-2000 роки “Податкові відносини і податковий механізм в АПК".
Мета і завдання дослідження. Метою досліджень є наукове обґрунтування шляхів покращення обліку доходів, витрат та фінансових результатів у сільськогосподарських підприємствах та приведення його у відповідність до потреб податкової і фінансової звітності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ОБЛІК ФОРМУВАННЯ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ДОХОДІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок