Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ГІДРОПРИВОДІВ ТРАНСПОРТНИХ МАШИН ЕЛЕКТРООБРОБКОЮ РОБОЧИХ РІДИН

ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ГІДРОПРИВОДІВ ТРАНСПОРТНИХ МАШИН ЕЛЕКТРООБРОБКОЮ РОБОЧИХ РІДИН

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ГІДРОПРИВОДІВ ТРАНСПОРТНИХ МАШИН ЕЛЕКТРООБРОБКОЮ РОБОЧИХ РІДИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,03 KB
Завантажень:
246
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Українська державна академія
залізничного транспорту
ШУЛІКА ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
УДК 625.144.6:62-82.004.62
ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ГІДРОПРИВОДІВ
ТРАНСПОРТНИХ МАШИН
ЕЛЕКТРООБРОБКОЮ РОБОЧИХ РІДИН
05.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту та зв'язку України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Лисіков Євген Миколайович, Українська державна академія залізничного транспорту, професор кафедри будівельних, колійних та вантажно-розвантажувальних машин.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Кудряш Анатолій Петрович, інститут проблем машинобудування імені А.М.Підгорного НАН України, відділ поршневих енергоустановок, старший науковий співробітник;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Аврунін Григорій Аврамович, казенне підприємство “Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова”, заступник головного конструктора.
Провідна установа: | Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені ак. В.А.Лазаряна, кафедра "Прикладна механіка", Міністерство транспорту та зв'язку України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “22” __червня__ 2006 року об _11_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.04 при Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розіслано “_19_” ___травня__ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ломотько Д.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. На сучасному етапі розвитку України серед транспортних машин (ТМ) найширше розповсюдження отримав об'ємний гідропривід робочих органів і, як показує досвід експлуатації, на нього доводиться значна частка відмов, внаслідок чого знижується ресурс машин і збільшуються витрати на технічне обслуговування та ремонт.
В останні десятиріччя інтенсивно проводяться дослідження в області дії силових полів на протизносні властивості рідких змащувальних середовищ. Аналіз відомих науково-дослідних робіт показав, що протизносні властивості робочих рідин (РР) можна поліпшити шляхом їх обробки електростатичним полем (ЕП). В результаті в структурі РР відбуваються зміни, що сприяють ефективному формуванню адсорбційних плівок на поверхнях тертя основних вузлів гідроприводів робочих органів ТМ.
В роботі висунута гіпотеза про формування локальних електростатичних полів на продуктах зносу, значення напруженості яких багаторазово перевищують значення напруженості зовнішнього поля, що дозволяє інтенсифікувати процес покриття продуктів зносу оболонкою поверхнево-активних речовин (ПАР). В результаті цього знижується швидкість зносу, що приводить до підвищення ресурсу гідроприводів ТМ.
Актуальність теми. На сьогоднішній день однією з актуальних проблем є енергозбереження при експлуатації ТМ. Ця проблема може бути вирішена декількома шляхами, одним з яких, як показує аналіз відомих дослідницьких робіт в даній області, є підвищення ресурсу гідроприводів робочих органів ТМ. Ресурс можна підвищити за рахунок інтенсифікації адсорбційних процесів на поверхнях тертя гідроприводів обробкою РР зовнішнім ЕП.
Зв'язок з науковими програмами, планами і темами. Дисертаційна робота відповідає програмі “Підвищення надійності і довговічності машин і конструкцій”, наведеної в постанові Верховної Ради України №2750 від 16.10.92 з подальшими доповненнями і злагоджена з Концепцією та Програмою реструктуризації на залізничному транспорті, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України №769 від 02.06.1998; науковому напряму Української державної академії залізничного транспорту, науково-дослідній роботі по державній бюджетній темі № 8/4 – 04Б від 01.01.2004 “Дослідження і розробка пристроїв для підвищення строків служби олив та протизносних властивостей дизельних палив”, номер державної реєстрації – 0104U003234.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ РЕСУРСУ ГІДРОПРИВОДІВ ТРАНСПОРТНИХ МАШИН ЕЛЕКТРООБРОБКОЮ РОБОЧИХ РІДИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок