Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Назва:
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,15 KB
Завантажень:
125
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Копелець Олександр Олександрович
УДК 351.823.1
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ХАРКІВ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник– | кандидат економічних наук, професор
Мостовий Григорій Іванович,
Національна академія державного управління при Президентові України, професор кафедри економічної теорії та історії економіки
Офіційні опоненти: | доктор наук з державного управління, професор
Мордвінов Олександр Григорович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”, завідувач кафедри державного управління та адміністративного менеджменту;
кандидат наук з державного управління
Сурай Інна Геннадіївна,
Національна академія державного управління при Президентові України, доцент кафедри державного управління і менеджменту
Провідна установа– | Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України, відділ проблем розвитку і розміщення сільськогосподарського виробництва, м. Київ
Захист відбудеться 20 жовтня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.858.01 Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 61050, м. Харків, просп. Московський, 75, зал засідань (1 поверх).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за адресою: 61050, м. Харків, просп. Московський, 75.
Автореферат розісланий “19” вересня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лебець В.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В основі аграрної політики держави лежить розуміння особливої ролі аграрного сектора економіки в життєдіяльності суспільства. Сільськогосподарська продукція в усьому світі є стратегічним товаром, однією з основ нормального існування і прогресу людства. Тому підтримка сільськогосподарського виробництва є найважливішим завданням держави.
При побудові ефективного механізму державного регулювання розвитку сільського господарства необхідно враховувати оптимальне поєднання ринкового і державного важелів. Безперечною є провідна роль державного регулювання в таких сферах, як розвиток сільської інфраструктури, науково-дослідні і проектні роботи, освіта і підвищення кваліфікації, ринок сільськогосподарської продукції, зовнішня торгівля тощо. Державна система підтримки цін і прибутків виробників має стимулювати ефективне виробництво, мотивувати продуктивну працю з використанням досягнень науково-технічного прогресу.
Серйозні вади в економічній політиці України в останньому десятилітті не могли не позначитися на сільському господарстві з його галузевими особливостями і складними стартовими умовами, що склалися до початку економічних реформ і які проявилися у відставанні від інших галузей народного господарства за основними технічними, економічними, організаційними параметрами. В результаті при переорієнтації економіки з використання натуральних ресурсів, що мали пріоритетне значення в умовах дефіциту, на фінансові ресурси аграрний сектор опинився в найгіршому стані з різким обмеженням доступу до всіх джерел фінансування.
Реформування аграрного сектора економіки України потребує усвідомлення накопиченого досвіду щодо освоєння ринкових форм, методів і принципів державного регулювання. Сліпе копіювання зарубіжного досвіду без урахування української специфіки не наближає, а віддаляє економіку від стабілізації і прогресу в сільському господарстві.
Питаннями державного регулювання розвитку сільського господарства в умовах ринкових перетворень займалося чимало вітчизняних та зарубіжних учених.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок