Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРІЯ "ФІБОНАЧЧІЄВИХ" МОДЕЛЕЙ ДАНИХ, МЕТОДІВ ОБЧИСЛЕНЬ І ОПЕРАЦІЙНИХ ПРИСТРОЇВ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ

ТЕОРІЯ "ФІБОНАЧЧІЄВИХ" МОДЕЛЕЙ ДАНИХ, МЕТОДІВ ОБЧИСЛЕНЬ І ОПЕРАЦІЙНИХ ПРИСТРОЇВ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ

Назва:
ТЕОРІЯ "ФІБОНАЧЧІЄВИХ" МОДЕЛЕЙ ДАНИХ, МЕТОДІВ ОБЧИСЛЕНЬ І ОПЕРАЦІЙНИХ ПРИСТРОЇВ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,49 KB
Завантажень:
377
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛУЖЕЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР АНДРІЙОВИЧ
УДК 681.3
ТЕОРІЯ "ФІБОНАЧЧІЄВИХ" МОДЕЛЕЙ ДАНИХ, МЕТОДІВ ОБЧИСЛЕНЬ
І ОПЕРАЦІЙНИХ ПРИСТРОЇВ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ
01.05.02 - математичне моделювання та обчислювальні методи;
05.13.05 - елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук
Вінниця -2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Офіційні опоненти:
Заслужений діяч науки і техніки України,
лауреат державної премії України,
доктор технічних наук, професор Кузьмін Іван Васильович
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри інформаційного менеджменту
Заслужений винахідник України,
доктор технічних наук Боюн Віталій Петрович
Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України,
завідувач відділом
доктор технічних наук, професор Черкасський Микола Вячеславович
Національний університет “Львівська політехніка”,
професор кафедри електронних обчислювальних машин
Провідна установа:
Національний технічний університет України“
Київський політехнічний інститут”
Захист відбудеться “ 01 ” 11 2003 р. о 9.30 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01 Вінницького державного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького державного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК.
Автореферат розісланий “ 26 ” 10 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Захарченко С.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З кожним роком обчислювальна техніка все ширше впроваджується в усі сфери людської діяльності. При цьому виникають такі застосування обчислювальних машин, які вимагають від останніх високих характеристик і експлуатаційних якостей. Це стимулює наукові дослідження, що спрямовані на удосконалення відомих та пошуки нових принципів організації обчислень і апаратних засобів. Такі дослідження проводяться багатьма вченими як у нас, так і за кордоном.
Значний внесок у розвиток теорії сучасної обчислювальної техніки зробили наукові школи В. М. Глушкова, Г. Є. Пухова, К. Г. Самофалова, О. В. Палагіна, З. Л. Рабіновича, С. О. Майорова, В. Б. Смолова, А. Д. Закревського, А. В. Каляєва, І. В. Прангішвілі, Е. В. Євреінова, І. Я. Акушського та ін.
Високі вимоги до обчислювальних засобів породжують низку наукових та інженерних проблем, важливе місце у вирішенні яких займають питання моделювання. При цьому виникає необхідність створення таких моделей, які достатньо точно і повно фіксують властивості оригіналів, простіше і швидше досліджуються і дозволяють перенесення результатів досліджень на оригінали. Найефективнішим інструментом досліджень обчислювальних засобів є апарат математичних і алгоритмічних моделей, що підтримується потужними засобами імітаційного моделювання.
Однією з поширеніших вимог, що висуваються до обчислювальних засобів, є висока продуктивність оброблення інформації. Перероблення великих обсягів інформації за прийнятні проміжки часу вимагає розв‘язання задач аеродинаміки і гідроакустики, розрахунку електромагнітних, теплових і механічних полів, спектрального і кореляційного аналізу, моделювання складних об‘єктів і процесів та ін. При цьому алгоритми розв‘язання всіх перелічених задач базуються на методах обчислювальної математики.
Ефективність застосування засобів обчислювальної техніки і систем керування у значній степені визначається достовірністю інформації, що переробляється. Проблема високої достовірності виникає тоді, коли система забезпечує керування особливо відповідальними об‘єктами. Підвищення достовірності роботи цифрових пристроїв і систем може бути досягнуте шляхом підвищення надійності апаратури та її контролепридатності.
Певне місце серед засобів обчислювальної техніки займають спеціалізовані процесори, що орієнтовані на розв‘язання задач обчислювального характеру.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ТЕОРІЯ "ФІБОНАЧЧІЄВИХ" МОДЕЛЕЙ ДАНИХ, МЕТОДІВ ОБЧИСЛЕНЬ І ОПЕРАЦІЙНИХ ПРИСТРОЇВ ВИСОКОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок