Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДСИСТЕМА ОПЕРАТИВНОГО КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУВАННЯ ГНУЧКОЇ ВИРОБНИЧОЇ СИСТЕМИ

ПІДСИСТЕМА ОПЕРАТИВНОГО КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУВАННЯ ГНУЧКОЇ ВИРОБНИЧОЇ СИСТЕМИ

Назва:
ПІДСИСТЕМА ОПЕРАТИВНОГО КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУВАННЯ ГНУЧКОЇ ВИРОБНИЧОЇ СИСТЕМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,42 KB
Завантажень:
45
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний університет”
Войцев Андрій Валерійович
УДК 621.3
ПІДСИСТЕМА ОПЕРАТИВНОГО КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУВАННЯ
ГНУЧКОЇ ВИРОБНИЧОЇ СИСТЕМИ
Спеціальність: 05.13.20 – Гнучкі виробничі системи
Автореферат
дисертації на здобуття ученого ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, на кафедрі "Автоматики і систем управління".
Науковий керівник: заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Войлов Юрій Григорович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедри "Автоматика і системи управління"
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Копп Вадим Якович, Севастопольський національний технічний університет, завідувач кафедри "Приладобудування";
кандидат технічних наук, доцент Лапковський Сергій Вікторович, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", доцент кафедри "Технології машинобудування".
Провідна організація: науково-виробнича корпорація "Київський інститут автоматики" Міністерства промислової політики України, м. Київ
Захист відбудеться 21 червня 2005 р. у 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .002.04 при НТУУ "Київський політехнічний інститут" за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус №18, кімната № 432.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці НТУУ "Київський політехнічний інститут" за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий 19 травня 2005 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., професор Л.С. Ямпольський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. До числа виробництв, що є перспективними з позиції гнучкої автоматизації, можна з упевненістю віднести переробну промисловість, особливо її складову – виробництво упакування.
Виробництво полімерного упакування є складним науково-виробничим комплексом, що реалізує комплексно-автоматизоване багатономенклатурне виробництво, з подальшою можливістю оперативного перебудування його відповідно до визначеного асортименту продукції. На відміну від достатньо вивчених галузей гнучкої автоматизації, таких як машинобудування і приладобудування, перероблююча галузь має свої відмінні риси. Насамперед, це найширша номенклатура при масовому виробництві одиниці виробу і, як наслідок, величезна номенклатура виробничих операцій.
Продуктивність устаткування виробничого комплексу дає змогу за кілька годин роботи забезпечити замовника упакуванням для випуску піврічної програми виробу однієї номенклатури. Тому переналагоджувати устаткування можна в середньому на кожній групі устаткування кілька разів за зміну, причому необхідність такого переналагодження визначається виключно кон'юнктурою ринку. І ось тут самим вузьким місцем стає оперативне календарне планування, оскільки саме від часу відведеного на планування, і ступеня оптимальності календарного плану залежить рівень втрат від простоїв виробничої ділянці.
Досвід використання старих методів оперативного планування у виробництві полімерного упакування показав їхню неефективність і навіть неспроможність. Стає очевидним, що сучасному рівню виробництва (і не тільки розглянутому) і управління мають відповідати нові методи оперативного календарного планування (ОКП). Тому завдання формування оптимальних календарних планів-графіків роботи гнучкого виробництва має актуальне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана протягом 2002-2004 років відповідно з планами держбюджетної науково-дослідної роботи БКТ__: “Розробка і удосконалення систем і елементів автоматизованого управління і контролю на базі обчислювальної і мікропроцесорної техніки для різних виробничих підрозділів і технологічних комплексів”, затвердженої наказом по Східноукраїнському національному університету ім. В.Даля від 8 листопада 2002 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДСИСТЕМА ОПЕРАТИВНОГО КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУВАННЯ ГНУЧКОЇ ВИРОБНИЧОЇ СИСТЕМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок