Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

ФОРМУВАННЯ ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,32 KB
Завантажень:
330
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Харківський національний економічний університет
УДК 331.522.4
САМОЙЛЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ФОРМУВАННЯ ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Спеціальність 08.09.01 - демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті, Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Тридід Олександр Миколайович
Харківський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри логістики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Амосов Олег Юрійович,
Харківський регіональний інститут Національної
академії державного управління при Президентові
України, перший заступник директора
кандидат економічних наук, доцент
Гончарова Світлана Юрїївна,
Харківський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри управління персоналом
Провідна установа: Інститут економіки промисловості НАН України,
відділ проблем управління виробництвом
(м. Донецьк)
Захист відбудеться “14” жовтня 2005 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.055.02, в Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна 9-а.
Автореферат розісланий “10” вересня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Красноносова О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкова трансформація економіки України поставила перед суб'єктами господарювання ряд якісно нових проблем, серед яких - зміна форм власності, організаційно-економічної структури підприємств, формування сучасного ринкового мислення. Розглядаючи і вирішуючи їх на рівні конкретних суб'єктів господарювання, слід зазначити, що проблема розробки дієвих механізмів ефективної виробничої адаптації персоналу промислових підприємств до складних умов ринку є чи не найважливішою. Функціонування будь-якого суб'єкта господарювання припускає підбор і професійну підготовку кадрів, розробку методів праці, за допомогою яких може бути виконаний певний вид роботи; організацію робочих місць, що забезпечують виконання кожним працівником покладених на нього функцій; встановлення працівникам визначеної міри праці за допомогою нормування. У той час, як велика частина ресурсів підприємства представлена матеріальними об'єктами, вартість яких згодом знижується у зв'язку зі зносом, цінність людських ресурсів з роками може і повинна зростати. Таким чином, щодо досягнення цілей ефективного функціонування суб'єкта господарювання, так і підвищення особистого блага його працівників, керівництво повинне постійно працювати над усіляким підвищенням трудового потенціалу.
Питання, які пов’язані з трудовим потенціалом перед суб'єктами господарювання, в теоретичному і практичному аспектах розглядалися в роботах як вітчизняних, так і закордонних таких вчених-економістів: О.І. Амоші, О.Ю. Амосова, В.Ф. Андриєнка, С.І. Бандура, К. Брюстер Л.К. Безчасного, О.Г. Білоруса, Д.П. Богині, І.К. Бондар, В.М. Гриньової, В.М. Данюка, Г.А. Дмитренка, М.І. Долішнього, С.М. Злупка, Є.П. Качана, А.М. Колота, О.М. Красноносової, І.І. Кулинцева, В.П.Руденка, Д.М. Стеченка, О.М. Тридіда, О.М. Ястремської та інших, а також в нормативних та законодавчих актах, які регулюють діяльність суб'єктів господарювання, стали теоретичною базою та методологічною основою формування трудового потенціалу суб'єктів господарювання, пріоритетом якого є розробка комплексного підходу до дослідження чинників, що впливають на формування трудового потенціалу. Але, незважаючи на це, не існує загально визначеної методики формування трудового потенціалу і недостатньо виражена економічна ефективність процесу формування і використання трудового потенціалу в умовах нового ринкового середовища.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок