Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,75 KB
Завантажень:
15
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Савченко Володимир Ілліч
УДК 658.8
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.02 – підприємництво, менеджмент і маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Коршунов Володимир Ілліч Харківський державний економічний університет, доцент кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти : доктор економічних наук, професор Гриньова Валентина Миколаївна Харківський державний економічний університет, завідуюча кафедрою бізнесу та підприємництва кандидат економічних наук, доцент Єкімов Сергій Володимирович Дніпропетровський державний університет, доцент кафедри фінансів
Провідна установа – Інститут економіки промисловості НАН України, м.Донецьк
Захист відбудеться 25.01.2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр 64.055.01, у Харківському державному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий 25.12.2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дороніна М.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сучасна економічна ситуація в Україні має складний і досить суперечливий характер. Як свідчать результати роботи промисловості у 1998–2000 р.р., в окремих галузях (таких, наприклад, як чорна металургія, хімічна промисловість) вдалося добитися перших успіхів – спад виробництва призупинено. В інших галузях спад набув явно вираженого структурного характеру, в основі якого лежить зростаючий вплив ринкових факторів на виробництво та поведінку господарюючих суб'єктів. У той же час відомі й інші, менш втішні оцінки ситуації. Проте об'єктивний підхід до аналізу дійсності, не заперечуючи тяжкого стану, який склався в економіці країни, показує, що у значній мірі проявляється головний результат змін в економіці: посилення впливу ринкових відносин між товаровиробниками і споживачами, перетворення платоспроможного попиту споживачів в основний регулятор виробництва.
Підхід до ринкової економіки неможливий без створення нової системи економічних відносин господарюючих суб'єктів, які для досягнення позитивних фінансових результатів повинні покладатися на власні можливості, забезпечувати конкурентоспроможність, орієнтуватися на підприємництво, ініціативність та інновації, швидко й адекватно реагувати на потреби ринку, враховуючи попит та пропозиції, ціни, банківський відсоток, податкові і митні ставки тощо.
Вирішення цих завдань вимагає комплексного підходу і відображення в планах маркетингової діяльності підприємства. Цим забезпечується погодження інтересів підприємства з факторами ринкового середовища на підставі прийняття оптимальних рішень у сфері стратегії маркетингової діяльності.
Актуальність теми. Успішне функціонування підприємства в ринковому середовищі передбачає високу ефективність його діяльності та можливість пристосовуватись до зовнішніх умов, які змінюються. Світовий досвід показує, що найбільш ефективно ці задачі вирішуються на основі використання концепції маркетингу.
З усього комплексу задач в сфері маркетингового управління слід виділити дослідження організаційно-економічних проблем маркетингової діяльності підприємства в умовах становлення ринкового механізму. Значення цієї проблеми обумовлено необхідністю самостійного пристосування підприємств до вимог і потреб ринку, а також зменшення ризиків банкрутства.
В економічній літературі різноманітним аспектам проблеми маркетингових досліджень з боку вчених України, країн СНД, а також маркетологів зарубіжних країн приділяється значна увага. Серед них слід виділити Г.Г. Абрамішвілі, Р. Акоффа, І. Ансоффа, В.Г. Герасимчука, І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок