Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНТРОЛЬ ВІБРАЦІЙНОГО СТАНУ ГАЗОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИХ АГРЕГАТІВ

КОНТРОЛЬ ВІБРАЦІЙНОГО СТАНУ ГАЗОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИХ АГРЕГАТІВ

Назва:
КОНТРОЛЬ ВІБРАЦІЙНОГО СТАНУ ГАЗОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИХ АГРЕГАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,45 KB
Завантажень:
348
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Івано–Франківський національний технічний
університет нафти і газу
 
Іванишин Володимир Петрович
УДК 622.691: 621.515
КОНТРОЛЬ ВІБРАЦІЙНОГО СТАНУ
ГАЗОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИХ АГРЕГАТІВ
05.11.13 – Прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Івано–Франківськ – 2004.
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Заміховський Леонід Михайлович,
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
завідувач кафедри комп’ютерних технологій в системах управління
і автоматики.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, доцент,
Ігуменцев Євген Олександрович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”,
м. Харків, професор кафедри приладів та методів неруйнівного контролю;
кандидат технічних наук,
Соляник Володимир Григорович,
ДП “Укртрансгаз” м. Київ, начальник управління експлуатації та
реконструкції компресорних станцій.
Провідна установа:
Вінницький національний технічний університет
Міністерства освіти і науки України, м. Вінниця.
Захист відбудеться “25” лютого 2005р. о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.052.03 при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за адресою: 76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (76019, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.).
Автореферат розісланий 24 січня 2005р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат технічних наук, доцент Дранчук М.М.
Актуальність роботи. Основним елементом компресорних станцій (КС), які забезпечують ефективне функціонування газотранспортної системи України, є газоперекачувальні агрегати (ГПА), технічний стан яких визначає режими і надійність експлуатації КС.
Об’єктивна оцінка технічного стану вузлів ГПА і агрегату в цілому може бути отримана в результаті вирішення трьох задач: контролю працездатності (запасу працездатності), пошуку дефектів і прогнозування стану. Вирішення останньої задачі дозволить проводити ремонтні роботи за фактичною потребою і, тим самим, попередити виникнення можливих аварійних ситуацій. Реалізація відмічених задач вимагає широкого впровадження методів і засобів технічної діагностики, зокрема, методів віброакустичної діагностики.
Незважаючи на широке впровадження методів і засобів контролю вібраційного стану ГПА та методів усунення вібрації, їм властиві ряд недоліків, які, як показує практика, викликають хибне спрацювання аварійної сигналізації, а підвищення вібрації призводить до вимушених пробних пусків агрегату з метою виявлення їх причин у процесі проведення діагностичних обстежень.
Тому, не дивлячись на високий рівень методів віброакустичної діагностики, стосовно ГПА , існує ряд невирішених наукових проблем, пов’язаних з розробкою методів і засобів вібраційного контролю стану як його окремих вузлів і елементів (трубопровідної обв’язки - ТО, силових елементів-підшипників тощо), так і ГПА в цілому. У зв’язку з цим їх вирішення є актуальною задачею, яка має важливе народно господарське значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тематика роботи є частиною планових науково-дослідних програм по розвитку нафтогазового комплексу України і базується на результатах держбюджетної науково-дослідної роботи “Діагностування стану технічних об’єктів на основі обмеженої інформації про переміщення точок їх поверхні”, частина науково-дослідної теми Д 6–Ф, номер держреєстрації в УкрНДІНТІ № 0198U005799, що входить у координаційний план Міністерства освіти і науки “Наукові основи розробки нових технологій видобутку нафти і газу, газопромислового обладнання, поглибленої переробки нафти і газу з метою отримання високоякісних моторних палив, мастильних матеріалів, допоміжних продуктів і нафтохімічної сировини”, а також науково-дослідної роботи “Розробка методики і автоматичної мікропроцесорної системи діагностування силових елементів ГПА”, договір №246/99 від 5.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: КОНТРОЛЬ ВІБРАЦІЙНОГО СТАНУ ГАЗОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИХ АГРЕГАТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок