Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ БАНКУ НА КАРТКОВОМУ РИНКУ

ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ БАНКУ НА КАРТКОВОМУ РИНКУ

Назва:
ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ БАНКУ НА КАРТКОВОМУ РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,56 KB
Завантажень:
219
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
 

Поліщук Світлана Петрівна
УДК 657.222
ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ДІЯЛЬНОСТІ БАНКУ НА КАРТКОВОМУ РИНКУ
Спеціальність 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України, м.Київ
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент,
Парасій-Вергуненко Ірина Михайлівна,
Державний вищий навчальний заклад
“Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана”,
професор кафедри обліку в кредитних і бюджетних установах та економічного аналізу |
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
Герасимович Анатолій Михайлович,
Державний вищий навчальний заклад
“Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана”, професор
кафедри менеджменту банківської діяльності |
кандидат економічних наук, доцент
Ричаківська Віра Іванівна,
Національний банк України,
головний бухгалтер, директор департаменту
бухгалтерського обліку Захист дисертації відбудеться 28 березня 2008 р. о 14.00 - годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.06 у ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49 г, ауд. 601.
Автореферат розісланий 26 лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор О.Д. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для сучасного світового фінансового ринку характерні процеси інтенсивного технологічного переозброєння. Суттєву роль у цих процесах відіграють банківські установи, які успішно реалізують програму запровадження високотехнологічних платіжних інструментів. Як загалом у світі, в Україні найбільшого поширення набувають платіжні картки, які в умовах жорсткої конкуренції мають безперечні переваги над традиційними банківськими інструментами.
Банк, який не випускає та не обслуговує платіжні картки, нині не може сприйматись як сучасна фінансово-кредитна установа. Сьогодні понад 127 вітчизняних банків є членами внутрішньодержавних та міжнародних платіжних систем (далі – МПС). За показниками емісії та еквайрингу Україна навіть випереджає окремі країни СНД та Євросоюзу. Проте, безготівкові розрахунки з використанням платіжних карток поки що не набули масового характеру і розвиваються значно меншими темпами, а ніж емісія платіжних карток. Це свідчить про слабку активність механізму реалізації основної функції карткових систем - переведення роздрібного грошового обігу в безготівкову форму. У вирішенні зазначеної проблеми важливу роль повинні відіграти банки як основні центри організації платіжного обороту країни.
Водночас, інноваційні проекти, спрямовані на становлення та розвиток карткових платіжних систем пов’язані зі значними витратами. Їх прибутковість поки що не забезпечує банкам швидкої окупності інвестованих коштів. Підвищення ефективності діяльності банків на картковому ринку можливе за умов спрямування зусиль менеджменту на створення ефективної системи управління. Передусім слід визначитись із функціональним навантаженням важливих складових системи – обліком, аналізом та контролем.. Від належної їх організації і методичного забезпечення значною мірою залежить якість прийнятих рішень та стратегічний вибір власної моделі розвитку банку.
Загальні принципи функціонування платіжних систем ґрунтовно досліджені провідними економістами сучасності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ БАНКУ НА КАРТКОВОМУ РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок