Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> методологія розвитку контейнерних потоків промислового вузла

методологія розвитку контейнерних потоків промислового вузла

Назва:
методологія розвитку контейнерних потоків промислового вузла
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,30 KB
Завантажень:
74
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Київський університет економіки і технологій транспорту
Дергаусов Михайло Михайлович
УДК 656.629:58
методологія розвитку контейнерних
потоків промислового вузла
05.22.01 – Транспортні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Технології міжнародних перевезень і логістики” Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор Губенко Володимир Костянтинович,
Приазовський державний технічний університет, зав. кафедри “Технології міжнародних перевезень і логістика”
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Котенко Анатолій Миколайович
Українська державна академія залізничного транспорту, зав. кафедри “Управління вантажною і комерційною роботою”, м. Харків
кандидат економічних наук, доцент Лисий Олександр Пилипович
Азовський морський інститут Одеської національної морської академії, зав. кафедри “Економіка і управління морським транспортом”, м. Маріуполь
Провідна установа Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля Міністрества освіти і науки України, м. Луганськ
Захист відбудеться 15.05.2003 р. о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.820.01 при Київському університеті економіки і технологій транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича, 19.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського університету економіки і технологій транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича, 19.
Автореферат розісланий 11.04. 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Карпов М. І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. Транспорт – одна з найважливіших галузей національної економіки, його ефективне функціонування – необхідна умова стабілізації структурних перетворень економіки, на що вказує “Концепція реформування транспортного сектора економіки” (Постанова Кабінету Міністрів України від 09.11. 2000 р. № 1684). Йде поступове подолання кризових явищ на транспорті. Однак ще не використовуються повною мірою потенційні можливості промислових вузлів, що значною мірою стосується обсягу контейнерних перевезень.
У багатьох країнах світу контейнеризація розвивається прискореними темпами і становить найважливіший напрямок науково-технічного прогресу, бо дозволяє в транспортно-технологічних схемах доставки вантажу повністю реалізувати принципи транспортної діяльності “від дверей до дверей” і “в зазначений термін”. На думку фахівців багатьох країн світу, саме така технологія значною мірою буде уособлювати вантажний транспортний сервіс 21 сторіччя.
Актуальність розробки методології розвитку контейнерних потоків промислового вузла полягає в пошуку нових можливостей істотного розширення площ під контейнерні термінали, оптимізації в плануванні й організації управління роботою транспортної системи.
Ефективним напрямком розвитку контейнерних потоків є використання привабливості регіонів і промвузлів, які мають потужний промисловий потенціал, транспорт і зв'язок. До них належить Приазов’я, де у Маріупольському промисловому вузлі запроектован логістичний розподільчий центр (ЛРЦ).
Розвиток контейнерних потоків шляхом створення в логістичному ланцюгу комплексу “Порт – ЛРЦ” здійснюється за умов системного підходу, що дозволяє охоплювати велику кількість взаємодіючих факторів у структурних і процесуальних задачах.
Актуальність теми дисертаційної роботи полягає в науковому підході до формування контейнерного комплексу на основі об'єктів Маріупольського державного морського тоговельного порту (МДМТП) і ЛРЦ (колишній військовий аеродром), організації і управління роботою його транспорту, що здійснено шляхом розробки методології, математичних методів, моделей і алгоритмів, аналізу і синтезу складної системи логістичного ланцюга контейнеропотоків.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана згідно з Програмою Кабінету Міністрів України від 12.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: методологія розвитку контейнерних потоків промислового вузла

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок